Rozdajemy bezpłatne numery! Skorzystaj już dziś!

UWAGA!
UWAGA
tylko do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego miesięcznika „Aktualności oświatowe

dla Czytelników naszych e-maili!
Do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego miesięcznika.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych - płatnych - numerów miesięcznika, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania

Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego - wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub faksem (pod nr: 22 617 60 10) lub pocztą (pod adresem: ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek) albo zadzwonić pod nr: 22 518 29 29.

  • bezpłatny dostęp do serwisu nadzornadszkola.wip.pl ─ znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów oraz archiwum numerów;
  • serwis e-mailowy – kilka razy w tygodniu od poniedziałku do piątku otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu prawa oświatowego i zarządzania placówką oświatową;
  • Dyżur eksperta, czyli redakcyjni eksperci odpowiadają na każde pytanie związane z zarządzaniem placówką oświatową, prawem oświatowym, kadrami w szkole itp.
  • pytanie do eksperta (e-mailowo na adres rdp@wip.pl), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach miesięcznika;
  • e-wydanie publikacji – bieżące i archiwalne numery w wersji elektronicznej.

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą magazyn „Aktualności oświatowe”. Ebook „Ochrona i przetwarzanie danych osobowych w szkole - najnowsze zmiany prawne” w postaci pliku PDF będzie można pobrać zaraz po złożeniu zamówienia.

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

  • Cena kolejnego wydania publikacji to jedyne 41,90 zł brutto (39,90 zł netto + 5% VAT) + koszty wysyłki 9,90 zł netto (10,40 zł brutto) za numer.
  • Pierwszy okres rozliczeniowy obejmuje 6 numerów płatnych plus GRATIS 2 numery specjalne poświęcone konkretnej tematyce. Numery ukazują się co 3 tygodnie. Otrzymasz je automatycznie, jeśli nie powiadomisz Wydawnictwa o rezygnacji z prenumeraty w ciągu 14 dni od otrzymania pierwszego, testowego numeru.
  • W kolejnym okresie rozliczeniowym otrzymasz 8 numerów płatnych publikacji (w tym płatne 2 numery specjalne). Cena jednego numeru wynosi 41,90 zł brutto (39,90 zł netto + 5% VAT) + koszty wysyłki 9,90 zł netto (10,40 zł brutto) za numer.
  • W każdej chwili możesz przerwać tę prenumeratę.

TAK, chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Aktualności oświatowe”

Rozumiem,
że również za darmo otrzymam prezent: ebook „Ochrona i przetwarzanie danych osobowych w szkole - najnowsze zmiany prawne"

Wiem,
że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza „Aktualności oświatowe” poniesie wydawnictwo.

Rozumiem,
że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery miesięcznika, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać - zostaną przesłane automatycznie.