W tym miesiącu mamy do wysłania dla Czytelników naszych serwisów e-maliowych 100 testowych egzemplarzy czasopisma dla przedszkoli publicznych i niepublicznych

Zarządzanie Przedszkolem. Rozwiązania dla zaawansowanych”!

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Kliknij, aby go otrzymać »

egzemplarzy do rozdania

do końca miesiąca

Ta oferta jest ważna tylko do

Zostało jeszcze:

„Masz wątpliwości związane z interpretacją zmian w ustawie o systemie oświaty?


Nie wiesz, jak postąpić lub co dokładnie należy do Twoich obowiązków?”

Placówki publiczne i niepubliczne

Jeżeli chcesz…

 • bezbłędnie sporządzić program i harmonogram poprawy efektywności kształcenia lub wychowania,
 • właściwie interpretować wnioski kuratora po niezapowiedzianej kontroli zajęć przedszkolnych,
 • być na bieżąco
 • dowiesz się nie tylko, jak zmienia się prawo, ale będziesz wiedzieć, jakie niesie konsekwencje,
 • uniknąć kłopotów i nieświadomych pomyłek
 • stosując się do wytycznych rekomendowanych przez ekspertów OSKKO, nie masz najmniejszych szans, by zrobić coś niezgodnie z prawem,
 • zapewnić sobie spokój
 • bo teraz w razie kontroli będziesz mieć podstawę prawną na każdą podjętą decyzję.

Zamów na próbę »

W publikacji znajdziesz informacje od nadzoru pedagogicznego, przez podstawę programową, po kontrolę zarządczą i sprawy kadrowe.

 • Nadzór pedagogiczny
 • Kontrola zarządcza
 • Organizacja pracy przedszkola
 • Podstawa programowa
 • Bezpieczeństwo i opieka
 • Kadry i płace

W publikacji „Zarządzanie Przedszkolem” skupiliśmy się na tych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem placówki, które ze względu na niejasne regulacje prawne mogą sprawiać problemy w codziennej pracy dyrektora. Wybraliśmy następujące działy:

Co miesiąc w każdym z działów prezentujemy sprawdzone rozwiązania najtrudniejszych problemów prawnych, z jakimi na co dzień spotyka się dyrektor przedszkola, wskazując przy tym na najkorzystniejsze dla placówki rozwiązania. Dodatkowo w dziale „Aktualności oświatowe” omawiamy najnowsze zmiany prawne obowiązujące przedszkola – tak aby nasz Czytelnik był zawsze na bieżąco i w ustawowym terminie mógł wprowadzić w życie nowe przepisy.

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?

Tak, są trzy warunki:

WARUNEK NR 1:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.

WARUNEK NR 2:

Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden testowy egzemplarz poradnika. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.

WARUNEK NR 3:

Do rozdania mamy tylko 100 numerów z bieżącego miesiąca, a to oznacza, że publikacji wystarczy tylko dla części Czytelników naszych serwisów e-mailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który możemy przesłać Twój próbny egzemplarz.

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny…

...namówił wydawnictwo, by wzorem prasy popularnej dołączyć wartościowy prezent do najnowszego numeru: e-book „Ewaluacja zewnętrzna w przedszkolu publicznym i niepublicznym ”.

Odbierz prezent »

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Cotygodniowy serwis e-mailowy zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla osób zarządzających placówką przedszkolną.

Bezpłatny dostęp do strony
przedszkole wip.pl
, zawierającej dokumenty dopasowane tematycznie do danych wydań miesięcznika (również tych archiwalnych) oraz numery archiwalne. Dodatkowo 6 razy w roku GRATIS e-booki tematyczne, które będziesz pobierał ze strony przedszkole.wip.pl.

Możliwość skonsultowania problemowych kwestii z ekspertem – odpowiedź na zadane pytanie przesyłamy e-mailem i publikujemy w aktualizacji poradnika.

Wyjątkowa oferta tylko dla Ciebie

Ponieważ jesteś naszym Czytelnikiem, w tym miesiącu mamy dla Ciebie ofertę specjalną – aktualne wydanie naszej publikacji do przetestowania ZA DARMO!


Jeśli będziesz chciał otrzymywać kolejne płatne już numery publikacji, to nie musisz nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane do Ciebie automatycznie.


Cena płatnego egzemplarza to tylko 49,90 zł netto (52,40 zł brutto). W numerze znajduje się 40 stron z praktycznymi poradami.


Z pierwszym płatnym numerem otrzymasz prezent – odblaski dla dzieci w kształcie zwierząt (10 szt.).


W pierwszym okresie rozliczeniowym faktura będzie obejmować 6 płatnych numerów magazynu (cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto; 52,40 zł brutto), koszty pakowania i wysyłki półrocznie to 59,40 zł netto (62,37 zł brutto).

Dodatkowo w pierwszym okresie rozliczeniowym otrzymasz gratis 2 numery specjalne, poświęcone konkretnej tematyce. Pamiętaj, z pierwszą fakturą otrzymasz atrakcyjny prezent – zawieszki odblaskowe dla dzieci (w kształcie zwierzątek – 10 szt.)


W kolejnych okresach rozliczeniowych faktura będzie obejmować 8 płatnych numerów magazynu, w tym 2 specjalne (cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto; 52,40 zł brutto), koszty pakowania i wysyłki półrocznie to 59,40 zł netto (62,37 zł brutto).


Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z prenumeraty.

Wystarczy, że powiadomisz o tym wydawnictwo telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie.

Z pierwszym płatnym numerem otrzymasz prezent – odblaski dla dzieci w kształcie zwierząt (10 szt.).