To już niemal tradycja, że wraz z nadejściem nowego roku przedsiębiorcy muszą być przygotowani na poważne zmiany w podatkach. Nie inaczej jest i tym razem. Duży zakres zmian w CIT, PIT i VAT oraz krótki okres od opublikowania przepisów do ich wejścia w życie stanowią duże wyzwanie dla prezesów i menedżerów.

Czasu na dostosowanie swoich procedur do nowego stanu prawnego nie ma dużo i nie warto tracić go dodatkowo na szukanie informacji, co dokładnie się zmieniło.

Najlepiej skorzystać z pewnego i sprawdzonego źródła, jakim jest dwumiesięcznik „Doradca Prezesa spółki z o.o.”.

Wypełnij formularz, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi zmianami w przepisach podatkowych!

Podatki to nie jedyny temat, o jakim przeczytasz w dwumiesięczniku. Dołącz do grona prezesów i członków zarządu, którzy korzystają z naszych porad i…

… poznaj problemy dotykające spółki z o.o. oraz błędy popełniane przez innych – dzięki temu sam ich unikniesz!

Problemy i wyzwania stające przed prezesami, wspólnikami, prokurentami i pełnomocnikami spółek z o.o. są po to, aby je pokonać! W dziale Porady Eksperta poznasz odpowiedzi na pytania Czytelników. Znajdziesz tam podpowiedzi i wyjaśnienia prawników w takich sprawach jak m.in. odpowiedzialność zarządu, zakres obowiązków zarządu i prezesa, odpowiedzialność zarządu. Pozwoli Ci to rozwiązać podobnego typu problemy w Twojej spółce.

… dowiedz się, w jaki sposób zapewnić źródło dofinansowania dla Twojej firmy!

Kredyt, pożyczka od wspólnika, a może wprowadzenie inwestora do spółki z o.o.? Nasi eksperci wyjaśnią, jakie są wady i zalety poszczególnych źródeł dofinansowania spółki i do jakich działań nieodzowna jest uchwała rady nadzorczej. W naszej publikacji znajdziesz wskazówki, na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy kredytu, pożyczki czy umowy inwestycyjnej, aby wynagrodzenie zarządu, rady nadzorczej i wynagrodzenie każdego członka zarządu było niezagrożone. Dzięki temu masz szansę wynegocjować jak najkorzystniejsze dla siebie zapisy.

… otrzymaj praktyczne i rzeczowe porady ekspertów!

Twoimi doradcami będą eksperci w dziedzinie prawa handlowego, cywilnego, podatków, zarządzania i prawa pracy. Na łamach dwumiesięcznika podają konkretne, wyczerpujące rozwiązania problemów, z którymi borykają się prezesi, prokurenci i pełnomocnicy spółek z o.o. Ich porady są dodatkowo weryfikowane przez Radę Konsultantów, abyś był pewny, że są w 100% zgodne z prawem. Dzięki nim dowiesz się:

jak ograniczyć w umowie osobistą odpowiedzialność prezesa?

jak definiować zakres obowiązków prezesa i kiedy uruchomiona zostaje odpowiedzialność na podstawie prawa karnego?

jak uniknąć sytuacji, w której zobowiązania spółki przewyższą majątek, a odpowiedzialność za długi spółki zacznie być egzekwowana?

Zamów dwumiesięcznik i przekonaj się, że dzięki poradom specjalistów zarządzanie spółką z o.o. może być łatwiejsze.
Wypełniając formularz, otrzymasz najnowsze wydanie „Doradcy Prezesa spółki z o.o.” – bezpłatnie, do testów. Będziesz mógł korzystać ze wszystkich informacji zawartych w publikacji – nic za to nie płacąc!
Gdyby jednak Twoje oczekiwania nie zostały spełnione – po prostu powiadom nas w terminie 14 dni o tym, że nie chcesz otrzymywać kolejnych numerów. Nie będziesz miał wówczas żadnych zobowiązań wobec wydawnictwa.

GWARANCJA

„Kodeks spółek handlowych z komentarzem”

Bezpłatny „Serwis email dla Członków Zarządu spółek z o.o.”

Decydując się na „Doradcę Prezesa spółki z o.o.”, wraz z kolejnym numerem otrzymasz w prezencie najnowszy „Kodeks spółek handlowych z komentarzem”.
W książce znajdziesz praktycznie omówione zmiany przepisów dotyczące Kodeksu spółek handlowych. Dzięki temu poznasz interesujące Cię zmiany bez konieczności sięgania do konkretnych przepisów.

Dzięki wysyłanemu dwa razy w tygodniu na Twoją skrzynkę email serwisowi nie umkną Ci żadne zmiany prawne, które mogą mieć znaczenie dla Ciebie jako członka zarządu spółki z o.o. W pełni jasne staną się także inne kwestie, takie jak wypłaty dywidendy, deklaracja wekslowa, czy prokura samoistna.

Pełny dostęp do Portalu Spółka z o.o. z poradami prawników i aktualnościami

Na portalu www.spolkazoo.pl znajdziesz aktualne wzory pism, druki KRS, akty prawne, orzeczenia, wskaźniki, stawki, kalkulatory i wiele innych cennych informacji dla spółki z o.o.
Możesz także skorzystać z wiedzy naszych ekspertów, zadając im nurtujące Cię pytania.

Doradca Prezesa spółki z o.o.” z pewnością pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje Ci Twoje stanowisko. Dzięki niemu unikniesz też związanych z kierowaniem firmą niebezpieczeństw. Aby się o tym przekonać, kliknij poniżej!

Jeśli wypełnisz znajdujący się poniżej formularz, otrzymasz najnowsze wydanie „Doradcy Prezesa spółki z o.o.do bezpłatnych testów. Egzemplarz dwumiesięcznika „Doradca Prezesa spółki z o.o.” otrzymasz już w ciągu kilku najbliższych dni. Od momentu otrzymania przesyłki masz 14 dni na gruntowne przetestowanie naszych porad. Jeśli w tym czasie uznasz, że publikacja nie spełnia Twoich oczekiwań, poinformuj o tym nasze Centrum Obsługi Klienta telefonicznie, faksem lub poprzez e-mail. Kolejne płatne numery nie będą do Ciebie wysyłane.

Zachęcam do opłacenia faktury, ponieważ dzięki temu otrzymasz przedstawione powyżej prezenty.

Po opłaceniu faktury co dwa miesiące będziesz otrzymywał kolejne numery publikacji w cenie 269 zł netto (282,45 zł brutto) za numer + 7,50 zł netto (7,88 zł brutto) koszty przesyłki.