UWAGA! oferta ograniczona!

Do wysłania pozostało tylko
egzemplarzy naszego czasopisma

„Aktualności bhp”

151 BEZPŁATNYCH

Odbierz GRATIS swój magazyn „Aktualności bhp”.

Aktualności bhp to publikacja przedstawiająca skondensowane informacje na temat aktualnych rozwiązań w dziedzinie bhp

 • interpretacje przepisów prawnych i Polskich Norm,
 • orzecznictwo sądowe,
 • informacje z zakresu zarządzania bezpieczeństwem pracy,
 • odpowiedzi ekspertów na pytania Czytelników.

Publikacja zapewnia przegląd przepisów bhp pod kątem wpływu na pracownika i firmę oraz wiedzę jak podnosić kulturę bezpieczeństwa wśród pracowników.

Sięgnij po 16-stronicowy specjalistyczny
magazyn Aktualności bhp
nowości – ergonomia – wypadki – ocena ryzyka

„Aktualności bhp” to jedyny na rynku magazyn, dzięki któremu w ciągu kilkunastu minut, raz na 3-4 tygodnie, zapoznasz się ze wszystkim, co musisz wiedzieć, aby zgodnie z prawem wypełniać swoje obowiązki związane z bhp w firmie oraz zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i firmy.

Składa się z następujących działów:

 1. Nowości
 2. Temat numeru
 3. Warunki pracy
 4. Wypadki przy pracy
 5. Pytania i odpowiedzi

Jeśli spodoba Ci się na tyle, że zechcesz go zaprenumerować, czekają na Ciebie dodatkowe udogodnienia w cenie prenumeraty.

dodatek „Substancje niebezpieczne bhp” przesyłany bezpłatnie co drugi numer


newsletter z poradami "Doradca bhp" (dwa razy w tygodniu na skrzynkę email)


wsparcie ekspertów - możliwość zadania pytania z zakresu bhp e-mailem i odpowiedź na łamach publikacji.

Jeśli zdecydujesz się na prenumeratę „Aktualności bhp”,

to masz gwarancję, że wyślemy Ci dodatkowe PREZENTY:

 • broszurę „Bhp w pytaniach i odpowiedziach”, 40 stron na których znajdują się szczegółowe odpowiedzi na pytania zadawane przez Czytelników z zakresu bhp z bezpłatnym numerem po opłaceniu w terminie pierwszej faktury otrzymasz książki „Pracownik administracyjno-biurowy” oraz „Ochrona ppoż w praktyce”
 • po opłaceniu w terminie drugiej faktury otrzymasz książkę „Niezbędnik specjalisty ds. bhp”.po opłaceniu w terminie pierwszej faktury otrzymasz książki „Pracownik administracyjno-biurowy” oraz „Ochrona ppoż w praktyce”

Tylko teraz bezpłatny numer magazynu i dostęp do elektronicznego wydania – na 14 dni!

Poznaj szczegóły oferty:

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres.


W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe i jeden specjalny – cena jednego numeru wynosi 39,90 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 189,30 zł netto (204,44 zł brutto). W ciągu roku ukazuje się 18 numerów oraz 6 wydań specjalnych.


Po wysłaniu przesyłki z pierwszym numerem, w ciągu 3 dni roboczych zostanie wygenerowany i przesłany na Twój adres email login i hasło do www.aktualnoscibhp.wip.pl


Gdybyś jednak z jakiś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj żeby w ciągu 14 dni testu, zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego płatnego już numeru. Bezpłatny numer czasopisma, który otrzymałeś na próbę możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję.


W okresie płatnej prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.


Gwarantujemy, że liczne praktyczne rozwiązania przydadzą się w Twojej codziennej pracy i przy ich pomocy unikniesz problemów związanych z zarządzaniem bhp.


Bądź z nami na bieżąco!

Uwaga! Pamiętaj, że po opłaceniu w terminie dwóch kolejnych prenumerat wyślemy Ci dodatkowe PREZENTY:

 • książki „Pracownik administracyjno-biurowy” i „Ochrona ppoż w praktyce” w ramach pierwszej faktury
 • oraz książkę „Niezbędnik specjalisty ds. bhp” w ramach drugiej faktury.

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 3-5 dni otrzymasz pocztą czasopismo „Aktualności bhp”: