NIE PRZEGAP OKAZJI! OTRZYMAJ BEZPŁATNIE!

Kluczowe wskazówki dla funkcjonowania Twojej placówki w dobie EDM i najnowszych zmian prawnych!
Pakiet 2 e-booków oraz szkolenie wideo pt. "Przekazywanie danych zdarzenia medycznego i indeksacja EDM". Możesz je odebrać za darmo już za chwilę!

Nie przegap okazji! Pobierz »

Dodatkowo, otrzymasz najnowszy numer magazynu "Dokumentacja medyczna w praktyce"

za darmo!

Anna Rubinkowska,
redaktor prowadząca magazynu
„Dokumentacja Medyczna w Praktyce”

„Masz jakieś drobne - lub całkiem poważne - wątpliwości związane z prowadzeniem dokumentacji medycznej?

Może nie wiesz, jak stosować w praktyce obowiązujące zasady i procedury w 2022 r.?

testowych egzemplarzy z e-wydaniem

do wysłania jeszcze tylko

Ta oferta jest ważna tylko do końca miesiąca

Czytelniku!

Jeśli chcesz mieć pewność, że dostosowałeś pracę w swojej placówce do obowiązujących zmian prawnych podczas pandemii przeczytaj…

Partnerem merytorycznym magazynu jest publikacja Zarządzanie placówką medyczną - dla kadry zarządzajacej.

  • Jak zorganizować wizytę telemedyczną
  • Jak prawidłowo dokumentować teleporadę
  • Jak zabezpieczyć dokumentację i dane medyczne podczas teleporady
  • Jak zorganizować pracę rejestracji medycznej
  • Jak nie naruszać praw pacjentów
  • Jak nie narazić się na kontrole z NFZ w związku ze skargą pacjenta

Ale to nie wszystko, każda placówka musi zadbać o bezpieczeństwo personelu i pacjentów wdrażając odpowiednie procedury!


Co jeszcze się zmieniło? Sprawdź, jakie zasady Cię obowiązują!


Jeśli chętnie skorzystałbyś z pomocy specjalistów, by dowiedzieć się na ten temat więcej......


to chciałabym Ci wysłać jeden egzemplarz naszego najnowszego numeru magazynu „Dokumentacja Medyczna w Praktyce”

Już TERAZ zamów BEZPŁATNY egzemplarz – wersję papierową otrzymasz w ciągu kilku dni na wskazany adres a login do e-wydania znajdziesz na swojej skrzynce email!

Zaloguj się już teraz i czytaj bieżące numery „Dokumentacja Medyczna w Praktyce” gdziekolwiek jesteś biurze lub domu. Bądź na bieżąco! O pojawieniu się kolejnego numeru będziemy Cię informować drogą emailową.

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Najnowszy numer za darmo, na próbę!
Kliknij, aby go otrzymać »
Kliknij, aby go otrzymać »

Już tłumaczę: „Dokumentacja Medyczna w Praktyce” to magazyn dla osób, które na co dzień są odpowiedzialni za dokumentację medyczną, dzięki niej:

Katarzyna Fortak-Karasińka - radca prawny, partner Kancelarii Fortak & Karasiński, ekspert prawa medycznego, członek Komisji Usług Zdrowotnych Business Centre Club

Agnieszka Pietrzak adwokat - prowadzi Kancelarię Adwokacką APDK w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa ochrony zdrowia, w tym w postępowaniach kontrolnych prowadzonych przez NFZ oraz dotyczących kontraktowania.

Zyskasz czas, który do tej pory pożerało przygotowanie dokumentacji, i poświęcisz go pacjentom albo rozwijaniu swojej firmy.

Będziesz spać spokojnie, nawet w razie kontroli UODO lub NFZ. Żaden organ kontrolny nie będzie miał zastrzeżeń do dokumentacji ani powodów do tego, aby na Twoją placówkę nałożyć kary.

O co chodzi? Dlaczego umożliwiamy testowanie naszego magazynu?

Na łamach „Dokumentacja Medyczna w Praktyce” na pytania Czytelników odpowiadają eksperci, m.in.:

Aneta Naworska - radca prawny, specjalista z zakresu prawa medycznego oraz prawa gospodarczego. Specjalizuje się w zagadnieniach pomocy prawnej dla podmiotów leczniczych. Obsługuje dwa specjalistyczne szpitale, klinikę stomatologiczną oraz rehabilitacyjną.

Dominika Kołodziejska-Koza - adwokat w Kancelarii Adwokackiej APDK Agnieszka Pietrzak w Warszawie. Ma doświadczenie w doradzaniu międzynarodowym koncernom farmaceutycznym działającym na polskim rynku. Doradza podmiotom prowadzącym działalność leczniczą w bieżącej działalności, kwestiach regulacyjnych. Bierze udział w sporach przeciwko NFZ.

Piotr Miadziołko - dyrektor SPZOZ w Gostyniu, członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali Sekretarz Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych, auditor PCBC S.A.

Uchronisz placówkę przed karami NFZ oraz utratą 2% środków z kontraktu, których NFZ ma prawo zażądać, jeśli wykryje w dokumentacji nieprawidłowości.

Nie narazisz pacjentów na niebezpieczeństwo wynikające z nieprawidłowego sporządzania dokumentacji, a swojej placówki na roszczenia i odszkodowania.

Bez problemów przygotujesz swój personel na wdrożenie e-dokumentacji, a sam proces przeprowadzisz sprawnie.

Zdaję sobie sprawę, że raczej nie pomogą w tym:

ani wielogodzinne – ale bardzo ogólne – szkolenia (kto ma na nie czas?),

ani długie na kilkaset stron opracowania, które choć szczegółowe, to jednak mało przystępne i z miesiąca na miesiąc wydające się coraz mniej aktualne.

Marta Bogusiak - radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Od 2008 r. współpracuje z Kancelarią Fortak & Karasiński, zajmuje się głównie obsługą prawną podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Dobrawa Biadun - dr nauk prawnych, radca prawny, legislator, specjalista w zakresie prawa medycznego i procedury administracyjnej

I dlatego magazyn „Dokumentacja Medyczna w Praktyce” jest zdecydowanie inny.


W publikacji nie rozwodzimy się nad ogólną „problematyką”,


a dajemy gotowe wskazówki, jak postępowania w konkretnych sytuacjach wraz z wzorami dokumentów.

Daniel Anweiler - adwokat, doradza podmiotom leczniczym, prowadzi praktykę zawodową w Kancelarii Adwokackiej Zubek Gatner Anweiler w Katowicach, Krakowie oraz w Bielsku-Białej

Piotr Glen - Administrator Bezpieczeństwa Informacji pełniący tę funkcję dla wielu firm i instytucji, trener i audytor

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Czy magazyn jest dla Ciebie?

Jesteś lekarzem, pielęgniarką lub położną? Odpowiadasz za dokumentację medyczną w placówce? Chcesz być na bieżąco ze zmianami prawnymi dotyczącymi dokumentacji medycznej i uniknąć ewentualnych kar związanych z niedopatrzeniem lub błędami w dokumentacji?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi tak, to magazyn „Dokumentacja Medyczna w Praktyce” jest dla Ciebie. W naszej publikacji znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to, żeby ułatwić Ci wypełnianie obowiązków zawiązanych z prowadzeniem dokumentacji medycznej i przetwarzaniem danych osobowych pacjentów.


Dodatkowo, ten magazyn możesz czytać w wersji elektronicznej na stronie dokmed24.pl - z dostępem 24 h na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Jeśli spodoba Ci się na tyle, że zechcesz go zaprenumerować, czeka na Ciebie wiele dodatkowych udogodnień w cenie prenumeraty.

To Serwis Stałego Czytelnika dokmed24.pl

W ramach tego serwisu skorzystasz z:

praktycznych porad i wskazówek ekspertów dostępnych w serwisie online - e-wydania w dogodnym formacie pdf, epub i mobi oraz wzorów dokumentów online - do pobrania i edytowania – ze szczegółowymi objaśnieniami ekspertów,

e-booków tematycznych do pobrania, w których znajdziesz wskazówki, jak uporać się z najtrudniejszymi problemami związanymi z jej prowadzeniem czy jak wdrożyć sprawnie i bezbłędnie e-dokumentację medyczną

wideo blogów, m.in. o ochronie danych osobowych, czy naruszeniom praw pacjenta i ustawie o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta,

newslettera „Zarządzanie w Ochronie Zdrowia”, z najnowszymi zmianami prawnymi, w tym dotyczącymi dokumentacji medycznej znajdziesz na skrzynce e-mailowej,

konsultacji e-mail z ekspertami - uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania i pomoc w rozwiązaniu problemów.

comiesięcznych webinariów - TYLKO DLA NASZYCH PRENUMERATORÓW! Webinaria przygotowane we współpracy z F/K Legal.

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.


WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz magazynu. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden testowy egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?


Oto dlaczego:

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając testowy egzemplarz magazynu Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »
Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Szczerze mówiąc, nie rozumiem!

Nie rozumiem, dlaczego każdy lekarz lub inny członek personelu medycznego i każda osoba, której stanowisko choć częściowo jest związane z prowadzeniem i przetwarzaniem dokumentacji medycznej, nie mieliby skorzystać z naszej oferty próbnej.


Dostajesz najnowszy numer do testu nic nie ryzykując.

Jeśli mimo to masz jakiekolwiek wątpliwości, to proszę, napisz mi o nich - dokmed24@wip.pl

Dziękuję za poświęcony czas

Anna Rubinkowska
redaktor prowadząca magazynu

„Dokumentacja Medyczna w Praktyce”

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy numer bezpłatny automatycznie przechodzący

w prenumeratę półroczną magazynu „Dokumentacja Medyczna w Praktyce”

wraz z dostępem do serwisu online dokmed24.pl aktywnym przez 14 dni.


Warunki współpracy


W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Na podany w zamówieniu email otrzymasz testowy dostęp do serwisu www.dokmed24.pl.


Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim.


Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numery na wskazany adres, a dostęp do serwisu dokmed24.pl będzie nadal aktywny. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 6 numerów zwykłych i 2 specjalne – cena jednego numeru wynosi 49,9 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 77,4 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 458,6 zł netto (495,28 zł brutto).


Gdybyś jednak z jakichś względów nie mógł kontynuować współpracy, pamiętaj, żeby w ciągu 14 dni testu zgłosić do nas rezygnację. Wówczas nie wyślemy kolejnego, już płatnego, numeru. Bezpłatny numer czasopisma, który otrzymałeś na próbę, możesz zatrzymać bez względu na podjętą decyzję. Faktury będą automatycznie przedłużone na kolejne okresy rozliczeniowe.


Z prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta, a kolejna faktura nie będzie już wystawiona. Centrum Obsługi Klienta: tel. (22 518 29 29), faks (22 617 60 10) lub e-mail (cok@wip.pl).

Pamiętaj, że po opłaceniu kolejnych faktur za prenumeratę w terminie otrzymasz dodatkowe PREZENTY:

  • Po opłaceniu 1 faktury − książka „Jak zabezpieczać cyfrowe dane medyczne 59 porad i 38 dokumentów oraz checklist dla placówki
  • Po opłaceniu 2 faktury − książka „Rozwój kompetencji menedżera ochrony zdrowia – praktyczny poradnik

Rekomendacje:

Z niecierpliwością czekam na każdy kolejny numer „Dokumentacji Medycznej w Praktyce”. Porady Waszych ekspertów bardzo pomagają w codziennej pracy, szczególnie teraz, gdy mamy czas pandemii, oraz wszystkie te trudne sprawy związane z elektroniczną dokumentacją medyczną. Bardzo przydatne są także prowadzone przez Was webinaria.


Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów zawodowych.


Krystyna Tońska

dyrektor ds. organizacyjno-personalnych Ultra-med-strefa sp. z o.o. w Tychach

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 3-5 dni otrzymasz pocztą czasopismo „Dokumentacja medyczna w praktyce” a w ciągu 48 h dostęp do serwisu dokmed24.pl: