NOWOŚĆ NA RYNKU WYDAWNICZYM

„Finanse i Prawo w NGO”

Przyspiesz swoją pracę i uniknij groźnych pułapek czyhających w przepisach.

Uwaga: Limitowana oferta promocyjna

Tylko teraz masz niepowtarzalną okazję otrzymać w prezencie praktyczny poradnik „Sprawozdanie Finansowe Organizacji Pozarządowej za 2017 rok – krok po kroku”.

Nareszcie zyskasz pewność, że Twoje sprawozdanie jest prawidłowo sporządzone.

Co znajdziesz w publikacji „Finanse i Prawo w NGO?”

 • rzetelne informacje z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości, podatków, kadr, płac, zarządzania finansami organizacji pozarządowej;
 • przykłady, analizy, wskazówki doświadczonych ekspertów zajmujących się na co dzień finansami NGO;
 • wzory dokumentów z rzeczowymi wyjaśnieniami oraz wzory w wersji edytowalnej do pobrania;
 • fachową wiedzę dotyczącą realizacji projektów dofinansowanych ze środków unijnych;
 • najlepsze sposoby pozyskiwania środków finansowych;
 • opisy rozwiązań nietypowych przypadków z dziedziny finansów i prawa NGO;
 • „Raport specjalny” poświęcony konkretnemu tematowi, wzbudzającemu najwięcej wątpliwości u księgowych NGO w danym okresie (zmiany w przepisach, zamknięcie roku, rozliczanie VAT, rozliczanie projektów etc.);
 • szczegółowe analizy rozwiązań rzeczywistych problemów w organizacji pozarządowej – tzw. case study;
 • przypomnienie o najważniejszych terminach: księgowych, konkursów grantowych czy składania dokumentów.
Sprawdź szczegóły »

Co zyskasz dzięki publikacji „Finanse i Prawo w NGO”?

 • usprawnisz sobie pracę dzięki licznym przykładom księgowań, wypełnionym wzorom sprawozdań, gotowym do użycia w Twojej organizacji;
 • zaoszczędzisz czas na szukanie informacji w 100% dopasowanych do specyfiki organizacji pozarządowych;
 • zwiększysz efektywność prowadzenia finansów organizacji;
 • będziesz zawsze na bieżąco z najistotniejszymi zmianami w prawie – otrzymasz nie tylko omówienie nowych regulacji, ale przede wszystkim wskazanie ich konsekwencji dla organizacji;
 • uzyskasz konkretne wskazówki i zalecenia na przykładach „z życia wziętych”;
 • unikniesz niepotrzebnego stresu związanego z rozliczaniem środków unijnych;
 • szybko i sprawnie sporządzisz sprawozdanie finansowe i merytoryczne korzystając z gotowych wzorów i wskazówek;
 • zyskasz wsparcie renomowanych i doświadczonych ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje własne pytania i rozwiążą Twoje problemy;
 • zyskasz pewność podczas kontroli, że nie popełniłeś żadnego błędu;
 • szybko i prawidłowo rozliczysz dotację, bez obaw, że Twoja organizacja będzie musiała zwrócić otrzymane wsparcie.

Porady ekspertów oraz dokładne opisy rozwiązań nietypowych przypadków

z dziedziny finansów i prawa NGO pozwolą Ci pełnić dodatkowo funkcję doradcy prezesa organizacji pozarządowej

Chcę przyspieszyć swoją pracę »

Czasopismo „Finanse i Prawo w NGO”

to jedyna publikacja dla księgowych w NGO, która dzięki praktycznym przykładom i analizom przyspieszy ich pracę oraz pomoże uniknąć groźnych pułapek czyhających w stale zmieniających się przepisach. Porady ekspertów oraz dokładne opisy rozwiązań nietypowych przypadków z dziedziny finansów i prawa NGO pozwolą księgowej pełnić dodatkowo funkcję doradcy prezesa organizacji pozarządowej.

Kto będzie Cię wspierał podczas Twojej pracy?

Już dziś zwiększ efektywność prowadzenia finansów w Twojej organizacji pozarządowej mając dostęp do wiedzy najlepszych specjalistów. Do współpracy zaprosiliśmy wyłącznie osoby, które mają dużą wiedzę i doświadczenie zawodowe związane z finansami w organizacjach pozarządowych.


Doradzać Ci będą:

 • prawnicy specjalizujący się w doradztwie prawnym dla organizacji pozarządowych;
 • doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z NGO;
 • biegli rewidenci i dyrektorzy finansowi;
 • specjaliści ds. rachunkowości, zus i płac;
 • pracownicy naukowi.

Decydując się na prenumeratę czasopisma „Finanse i Prawo w NGO” otrzymasz możliwość nielimitowanego kontaktu z naszymi ekspertami…

Telefoniczny dyżur eksperta


Raz w tygodniu bezpłatne konsultacje prawne z zakresu podatków i rachunkowości

Bezpłatne konsultacje e-mailowe


W każdej chwili możesz opisać swój problem i przesłać do redakcji, a nasi eksperci bez trudu go rozwiążą.

E-serwis e-mailowy Doradca Organizacji Pozarządowych


Profesjonalne wsparcie dla księgowych stowarzyszeń, fundacji oraz innych jednostek sektora NGO.

Bezpłatny dostęp do Portalu NGO (www.portalngo.pl)


Nielimitowany dostęp do bazy tekstów dostosowanych specjalnie do potrzeb organizacji pozarządowych będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. W jednym miejscu masz wszystkie niezbędne informacje.

Już dziś skorzystaj z oferty specjalnej!

Jeśli zamówisz najnowszy bezpłatny numer czasopisma „Finanse i Prawo w NGO” uzyskasz niepowtarzalną okazję otrzymania w prezencie praktycznego poradnika „Sprawozdanie Finansowe Organizacji Pozarządowej za 2017 rok – krok po kroku”. Wystarczy, że po zapoznaniu się z bezpłatnym numerem testowym zdecydujesz się na to, by czasopismo towarzyszyło Ci w dalszej pracy. Razem z kolejnym numerem dostaniesz od nas książkę całkowicie za darmo.

Nowy załącznik nr 6 do ustawy o rachunkowości uwzględnia odrębną prezentację inwestycji krótkoterminowych, a więc w szczególności środków pieniężnych, które na koniec roku obrotowego w niektórych organizacjach są bardzo znaczącą pozycją.


W pasywach prezentowane będą odrębnie rozliczenia międzyokresowe odzwierciedlające w szczególności otrzymane, a nierozliczone jeszcze memoriałowo dotacje i subwencje (dotyczące przyszłych okresów sprawozdawczych).


Nie będzie też prezentacji nadwyżki przychodów nad kosztami (lub odwrotnie), ponieważ uwzględniono, iż organizacje te mogą prowadzić działalności gospodarczą i osiągać zysk lub stratę.


Największe zmiany prezentacyjne są w rachunku zysków i strat, gdzie powrócono do formuły odrębnego prezentowania efektów działalności statutowej i ogólnoadministracyjnej.

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Pierwszy numer publikacji otrzymujesz BEZPŁATNIE. Jestem przekonany, że będzie nieocenioną pomocą w Twojej pracy. Jeśli jednak, z jakiegoś powodu, nie będziesz chciał kontynuować współpracy, poinformuj nas o tym w ciągu 14 dni od otrzymania publikacji (faksem, mailowo, bądź telefonicznie). Po tym czasie prześlemy prosto do Twojej firmy kolejne, płatne już wydanie czasopisma wraz z fakturą za prenumeratę oraz prezentem w postaci książki „Sprawozdanie Finansowe Organizacji Pozarządowej za 2017 rok – krok po kroku”.

W ramach prenumeraty otrzymasz 3 wydania czasopisma. Cena regularna za każdy miesiąc w prenumeracie wynosi 69,90 zł netto (73,40 zł brutto). Do faktury za prenumeratę doliczamy jednorazową opłatę za koszty pakowania i wysyłki czasopisma o łącznej kwocie 29,70 zł netto (31,20 zł brutto).


Jeśli po zapoznaniu się z bezpłatnym numerem testowym czasopisma „Finanse i Prawo w NGO” zdecydujesz się na rezygnację z dalszej prenumeraty poinformuj o tym nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29,e-mail: cok@wip.pl.


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany nie musisz nas o tym informować.

Zamów aktualny numer bezpłatnie i zdecyduj co dalej!

Warunki współpracy

W ciągu 24 godzin od przyjęcia Twojego zamówienia, wysyłamy pocztą bezpłatny numer zapoznawczy. Powinien do Ciebie dotrzeć w ciągu 3-5 dni roboczych. Od momentu otrzymania przesyłki z bezpłatnym numerem zapoznawczym masz 14 dni na zapoznanie się z nim. Jeżeli zdecydujesz się na otrzymywanie płatnych numerów, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz otrzymywał kolejne, płatne numer na wskazany adres. W takim przypadku będzie wystawiana faktura, która obejmuje 3 numery zwykłe – cena jednego numeru wynosi 49,99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 29,70 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 209,37 zł netto (226,12 zł brutto).


Gratisy

Wraz z numerem testowym otrzymasz od nas w prezencie Informator. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, w podziękowaniu za opłacenie prenumeraty prześlemy wartościowe publikacje książkowe.


Rabaty, zmiana warunków

W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy. Pamiętaj, aby to zrobić w ciągu 14 dni od momentu otrzymania bezpłatnego numeru testowego. Rezygnacja w późniejszym terminie jest zawsze możliwa ze skutkiem od nowego okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz przejść na dłuższy okres prenumeraty z atrakcyjnym rabatem. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta: tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl).

 • bezpłatny dostęp do serwisu na stronie www – znajdziesz tam nowości, porady ekspertów, wzory dokumentów, kalkulatory i druki, e-booki;
 • serwis e-mailowy – raz w tygodniu;
 • bezpłatne konsultacje z ekspertami (e-mailowo), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie i opisać swój problem.
 • e-wydanie publikacji – poszczególne wydania publikacji w wersji elektronicznej.
 • "materiał na życzenie" - w każdej chwili możesz zamówić u naszych ekspertów opracowanie wybranego przez siebie zagadnienia z zakresu rachunkowości, podatków oraz zus i płac.

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!