Twoje nowe narzędzie pracy – PENDRIVE z dokumentami księgowymi

Teraz w dowolnym momencie możesz skorzystać z najpotrzebniejszych wzorów dokumentów dla księgowych w sektorze publicznym.


Dzięki gotowym wzorom błyskawicznie przygotujesz każdy dokument!

UWAGA: Oferta ograniczona - tylko dla pierwszych 99 osób, które zamówią bezpłatny egzemplarz publikacji „Finanse Sektora Publicznego”

Takie narzędzie pendrvie z wzorami dokumentów każda

księgowa powinna mieć w zasięgu ręki!

Ty też możesz je mieć - jako podziękowanie za zainteresowanie magazynem „Finanse Sektora Publicznego”!

Szanowny Czytelniku


,„Regionalna Komisja Orzekająca przy RIO w Łodzi uznaje obwinionego odpowiedzialnym za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Obwiniony wykazał w sprawozdaniu Rb-27S z wykonania planu dochodów za okres od początku 2016 roku do 31 grudnia 2016 r., dane niezgodne z ewidencją księgową a tym samym naruszył Instrukcję sporządzania sprawozdań budżetowych w zakresie budżetów jst”. Dobrze wiesz, że nie każdy błąd możesz naprawić. A tylko w ubiegłym roku odpowiedzialność za naruszenie dyscypliny finansów publicznych przypisano 756 obwinionym, w tym 331 obwinionych ukarano.Czy możesz sobie wyobrazić, że ta sytuacja dotyczy właśnie Ciebie? Lepiej, żebyś nie musiał się o tym przekonać! Mam bardzo dobrą wiadomość dla Ciebie – już dziś możesz skorzystać z gotowych rozwiązań.

Lidia Pogodzińska, prawnik, redaktor magazynu „Finanse Sektora Publicznego”.

Najważniejsze wzory dokumentów księgowych zostały przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Ten nowy PENDRIVE zawiera 163 wzorów dokumentów i aktywnych formularzy, które powinna mieć pod ręką każda księgowa w jsfp.


To wszystko dla Ciebie, jako podziękowanie za zamówienie magazynu „Finanse Sektora Publicznego”

Od teraz wszystkie Twoje dokumenty będą bez zarzutu.

Niestety praca księgowego w jsfp wiąże się z ogromnym ryzykiem popełnienia błędu. Przepisy zmieniają się w galopującym tempie i nawet nie wiesz kiedy znajdują odzwierciedlenie w dokumentacji. Rozmawiałam ostatnio z księgowymi, którzy jednogłośnie wskazali, że nie wystarczą informacje o zmianach czy gotowe wzory.


Co roku GKO do rejestru osób odpowiedzialnych za naruszenie dyscypliny finansów publicznych dopisuje średnio aż 700 osób!

Daję Ci zupełnie nowe narzędzie, dzięki któremu kontrola z NIK nic u Ciebie nie znajdzie.

Dlatego stworzyliśmy publikację, na którą czekałeś – dostosowaną specjalnie do potrzeb księgowych w sektorze publicznym. Znajdziesz w niej wszystko, czego dotychczas brakowało księgowym:

 • ... przykłady dokumentów, ze szczegółowym komentarzem jak je wypełnić, wraz z gotowymi szablonami do pobrania z portalfk.pl
 • ... interpretacje najnowszych przepisów, które wpływają na tworzenie dokumentacji księgowej i wskazanie skutków tych zmian,
 • ... opinie RIO,
 • ... wzory księgowań,

W Finansach Sektora Publicznego znajdziesz wiele praktycznych komentarzy, jak sporządzać dokumenty. Testuj za darmo teraz!

Z rozmów z naszymi Czytelnikami wiem, że najwięcej problemów sprawia im przede wszystkim właściwa klasyfikacja specyficznych wydatków w jednostce. Bo czy da się przewidzieć w przepisach, gdzie zaklasyfikować koszty związane z budową wybiegu dla tygrysów? Nie. Wydatki każdej jednostki mogą być tak szczególne, że nie da się tego wyczytać z przepisów.

Szczegółowe wskazówki, dotyczące klasyfikacji budżetowej

Ale w naszej publikacji znajdziesz wiele podpowiedzi, które rozwieją wiele Twoich wątpliwości, dotyczących klasyfikacji.


Ostatnio na łamach magazynu wyjaśnialiśmy naszym Czytelnikom:

 • Jak długo przechowywać dokumenty, dotyczące środków trwałych?
 • Jak poprawnie ewidencjonować zaangażowanie wydatków?
 • Jak ewidencjonować środki z tytuły wyroku sądowego?
 • Gdzie ująć wydatek na przegląd gwarancyjny samochodu?

W każdym numerze znajdziesz kolejne przykłady klasyfikacji budżetowej, której przepisy nie precyzują.

Od wielu lat jestem redaktorem naczelnym publikacji „Finanse Sektora Publicznego”. Współpracuję ze sprawdzonym gronem autorów-praktyków. Do każdego z nich możesz w każdej chwili napisać i dowiedzieć się więcej na temat, który podejmowali. Zapraszam Cię do współpracy!

W podziękowaniu za zainteresowanie Finansami Sektora Publicznego otrzymasz od nas pendrive'a ze 163 wzorami dokumentów dla księgowych! ZA DARMO!

Aby dowiedzieć się czy, Finanse Sektora Publicznego mogą ułatwić Ci codzienną pracę, wystarczy kliknąć tutaj i sprawdzić to osobiście!

A oto 7, korzyści, dzięki którym Finanse Sektora Publicznego są naprawdę wyjątkowe:

 1. W Finansach Sektora Publicznego zamieszczamy konkretne porady, jak klasyfikować specyficzne wydatki, których przepisy nie precyzują, oparte na faktycznych doświadczeniach księgowych.
 2. Przez wiele lat wokół Finansów Sektora Publicznego zgromadziliśmy kompetentny zespół autorów-praktyków, z jego pomocą zapewniamy dostęp do najnowszych zmian prawnych z interpretacjami.
 3. Gwarantujemy indywidualną opiekę merytoryczną, w postaci konsultacji e-mailowych ekspertów Finansów Sektora Publicznego.
 4. Dokładamy starań, aby wszystkie treści w Finansach Sektora Publicznego były napisane nie językiem ustaw, a w sposób, który nie budzi żadnych wątpliwości co do zastosowania ich w praktyce.
 5. Stawiamy na praktykę w Finansach Sektora Publicznego publikujemy wiele przykładów księgowań, wzorów dokumentów czy list kontrolnych.
 6. Trzymamy rękę na pulsie – dzięki Finansom Sektora Publicznego będziesz zawsze na bieżąco z opiniami RIO czy MF.
 7. Finanse Sektora Publicznego redaguje Lidia Pogodzińska - od wielu lat, specjalizuje się w tematyce finansów publicznych.

Profesjonalny magazyn dla wymagających księgowych jsfp.


Przekonaj się, jak dużą pomocą w Twojej pracy mogą stać się Finanse Sektora Publicznego.


Kliknij tutaj i zamów bezpłatny egzemplarz!

Narzędzia on-line dla Ciebie!

Jako Czytelnik magazynu Finanse Sektora Publicznego masz nieograniczony dostęp do wyjątkowego narzędzia, jakiem jest PortalFK/Sektor Publiczny. Znajdziesz tam szeroką bazę porad udzielonych przez ekspertów księgowym z jsfp, wzory dokumentów do bezpośredniego wykorzystania, aktualne, ujednolicone akty prawne, wskaźniki i stawki czy kalkulatory.

W podziękowaniu za zainteresowanie Finansami Sektora Publicznego otrzymasz od nas pendrive'a ze 163 wzorami dokumentów dla księgowych! ZA DARMO!

Skorzystaj z wydań on-line naszego magazynu, dostępne są wszystkie numery, które ukazały się wcześniej!

Jeśli szukasz informacji na konkretny temat, a być może już o tym pisaliśmy, sprawdź na stronie fsp.wip.pl. Wpisz szukane hasło w wyszukiwarkę strony, a otrzymasz wszystkie artykuły na ten temat.

Testuj rozwiązania zawarte w bezpłatnym numerze Finansów Sektora Publicznego. Masz aż 14 dni na podjęcie decyzji o dalszej prenumeracie.


Kliknij tutaj po swój egzemplarz!

Nie wahaj się zbyt długo, bo liczba pendrive'ów jest ograniczona.


A oto wszystkie opcje, które udostępniamy Ci w cenie prenumeraty, bez żadnych dodatkowych warunków, zupełnie za darmo.

1. Na początek bezpłatny egzemplarz magazynu

2. Pendrive z wzorami dokumentów

3. Indywidualne konsultacje naszych, sprawdzonych ekspertów

4. Dostęp do PortaluFK/Sektor Publiczny

5. Dostęp do wydań online magazynu

6. Opieka merytoryczna redaktor prowadzącej Lidii Pogodzińskiej

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Na decyzję masz 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz niczego odsyłać.

 • Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że miesięcznik pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie – po prostu poinformuj nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.
 • Wraz z bezpłatnym numerem testowym otrzymujesz pendrive ze 163 dokumentami. Możesz go zachować, niezależnie od decyzji o prenumeracie.
 • Przez cały okres prenumeraty możesz bezpłatnie korzystać z konsultacji z naszymi ekspertami – adresy e-mailowe znajdują się w publikacji.
 • Nasi Czytelnicy mają również bezpłatny, stały dostęp do ogromnej bazy wiedzy i narzędzi z działu „Sektora publiczny” na największym portalu dla księgowych PortalFK.pl, wartości 79 zł miesięcznie.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.


Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.


Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Finanse Sektora Publicznego”.


Otrzymuję:

Pierwszy, bezpłatny numer czasopisma „Finanse Sektora Publicznego” wraz z Informatorem i dostępem do PortaluFK.pl/Sektor publiczny i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie kwartalnej.


Dalsze kroki:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za kilkanaście dni otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za trzy numery zwykłe + jeden numer specjalny, w cenie 39,90 zł netto za numer (41,90 zł brutto), co daje kwotę 4 × 39,90 = 159,6 zł netto (167,58 zł brutto) plus kwartalne łączne koszty pakowania i wysyłki 29,70 zł netto (31,19 zł brutto).


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty kwartalnej lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem (półroczny bądź roczny), skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl