UWAGA! Rozdajemy bezpłatne numery! Skorzystaj już dziś!

Tylko do
mamy do rozdania TESTOWE
egzemplarze miesięcznika
„Finanse Sektora Publicznego”
dla Czytelników naszych e-maili!

Co zyskasz dzięki naszemu miesięcznikowi?

  • pewność, że nałożone na Ciebie obowiązki wykonujesz poprawnie i tym samym nie naruszasz dyscypliny finansów publicznych – to wszystko za sprawą fachowych porad dostępnych zarówno w czasopiśmie jak i online,
  • aktualność wszystkich informacji dotyczących zmian w prawie – nie tylko omówienie nowych regulacji, ale również wskazanie ich konsekwencji dla jednostki,
  • wiedzę niezbędną na Twoim stanowisku w jsfp, dzięki kompleksowym omówieniom trudnych zagadnień, znajomości stanowisk Ministerstwa Finansów i regionalnych izb obrachunkowych w ważnych dla jednostki kwestiach.

Teraz wszystkie niezbędne informacje do prawidłowego rozliczenia jednostki w zasięgu Twojej ręki!

Dlaczego TESTOWE egzemplarze?

Wiemy, że dobrym sposobem na zareklamowanie się jest rozsyłanie darmowych próbek. Tą próbką w naszym przypadku jest 1 egzemplarz naszego najnowszego numeru „Finanse Sektora Publicznego”, który wyślemy do Ciebie na nasz koszt.


Dzięki testowemu egzemplarzowi będziesz mogła samodzielnie - i surowo! - ocenić, czy nasz miesięcznik przyda Ci się w Twojej pracy. Jeśli zdarzy się, że magazyn po prostu Ci się nie spodoba - a przecież może się to zdarzyć - poinformuj nas, że nie chcesz otrzymywać kolejnych - naturalnie już płatnych - numerów „Finansów Sektora Publicznego”.


Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz krótkiego e-maila lub po prostu wyślesz faks - wszelkie dane kontaktowe znajdują się na dole tej strony. Nie musisz do nas absolutnie nic odsyłać.

Warunki skorzystania z testowego egzemplarza

Oto 3 warunki:

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.


Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden testowy aktualny egzemplarz magazynu. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Do wysłania mamy ograniczoną ilość numerów, a to oznacza, że publikacji wystarczy tylko dla części Czytelników naszych e-maili.

1.

2.


3.

Nie zwlekaj, po prostu podaj adres,na który mamy przesłać Twój zapoznawczy egzemplarz.

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny...

...namówił wydawnictwo, by do testowego numeru dołączyć wartościowy prezent: książkę "Zasady sporządzania dokumentów księgowych w jsfp" oraz bezpłatny dostęp do portalu PortalFK.pl/SektorPubliczny – w którym znajdziesz aktywne formularze, aktualne kalkulatory, ważne terminy księgowe – gotowe do zastosowania w Twojej jednostce oraz aktualne artykuły przygotowane z myślą o skarbnikach i głównych księgowych w sektorze publicznym.

Do wysyłamy ZAPOZNAWCZE egzemplarze naszego miesięcznika.

TAK, chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Finanse Sektora Publicznego

Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza „Finansów Sektora Publicznego” poniesie wydawnictwo.

Rozumiem, że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery miesięcznika, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać - zostaną przesłane automatycznie.

Cena jednego egzemplarza wynosi 39,90 zł netto (41,90 zł brutto), a dostęp do PortalFk.pl 79zł netto (97,17zł brutto). Teraz jednak w ofercie specjalnej - cena miesięcznika wraz z dostępem do portalu za jedyne 39,90 zł netto – czyli dostęp do portalu otrzymuję zupełnie za darmo! Oszczędzam 79zł netto miesięcznie! Jeśli zdecyduję się na prenumeratę faktury będę otrzymywał kwartalnie (3 numery normalne + 1 numer specjalny) na kwotę 159,60 zł netto (167,58 brutto) + koszt wysyłki 29,70 zł netto (31,19 zł brutto) na kwartał.

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk "Zamawiam", a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą, najnowszy egzemplarz miesięcznika "Finanse Sektora Publicznego" a w ciągu 48h otrzymasz hasło i login do portalFK.pl.

Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych - płatnych - numerów miesięcznika, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego - wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub faksem (pod nr: 22 617 60 10) lub pocztą (pod adresem: ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek) albo zadzwonić pod nr: 22 518 29 29.

Rozumiem, że również za darmo otrzymam dostęp do portalu PortalFK.pl/SektorPubliczny.pl oraz książkę "Zasady sporządzania dokumentów księgowych w jsfp".