NOWOŚĆ wydawnicza „Stomatologia w Praktyce”

Renata Kajewska,
redaktor prowadząca magazynu
„Stomatologia w Praktyce”

„Chcesz rozwijać swoją praktykę stomatologiczną i zyskać komfort pracy bez obaw o prawne aspekty prowadzenia swojej działalności?

Jeśli chcesz zyskać w pracy spokój w pracy i komfort, który pozwali Ci skupić się na pacjentach, a nie śledzeniu zmian w przepisach, które mogą Cię dotyczyć, i roztrząsaniu kwestii prawnych...

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Kliknij, aby go otrzymać »

testowych egzemplarzy

do wysłania jeszcze tylko

Ta oferta jest ważna tylko do końca miesiąca

Czytelniku!

Jeśli chcesz mieć pewność, że znasz wszystkie najnowsze zmiany prawne dotyczące prowadzenia praktyki dentystycznej...

…jeśli chcesz się dowiedzieć:

Na łamach „Stomatologia w praktyce” na pytania Czytelników odpowiadają eksperci, m.in.:

O co chodzi? Dlaczego umożliwiamy testowanie naszego magazynu?

  • jak informatyzacja służby zdrowia wpłynie na Twoją pracę,
  • jak zdobyć pewność, że zabezpieczyłeś się przed nieuzasadnionymi roszczeniami pacjentów,
  • jak postępować się w przypadku wizyt instytucji kontrolnych i uniknąć wysokich kar NFZ lub UODO,

Abyś mógł zyskać pewność i skorzystać z pomocy ekspertów... zapoznaj się z egzemplarzem najnowszego numeru magazynu „Stomatologia w Praktyce”.

Anna Słowińska - prawnik, założycielka Fundacji Lepsze Prawa Człowieka działającej w obszarze ochrony Praw Człowieka, która m.in. monitoruje przestrzeganie bhp przez podmioty lecznicze

Anna Koźmińska - adwokat, Kancelaria Adwokacka Toruń

Aneta Naworska - radca prawny, Kancelaria Naworska sp. k.

Piotr Glen - Administrator Bezpieczeństwa Informacji pełniący tę funkcję dla wielu firm i instytucji, trener i audytor

Piotr Janiszewski - radca prawny, prezes zarządu Auraco sp. z o.o., audytem w obszarze ochrony danych osobowych

oraz

skorzystać z przywileju bycia czytelnikiem „Stomatologii w Praktyce” i odebrać prezenty: dwa szkoleniowe DVD,

nie zwlekaj!

Tylko teraz w PREZENCIE po terminowym opłaceniu pierwszej faktury DVD szkoleniowe „Wykorzystywanie koferdamu w codziennej praktyce stomatologicznej” o wartości 149 zł.


Jeśli zdecydujesz się zostać z nami dłużej i opłacisz drugą fakturę, otrzymasz ZA DARMO szkolenie na DVD (cena regularna 149 zł) „Przeszczep nabłonkowo-łącznotkankowy w celu odbudowy dziąsła zrogowaciałego i pogłębienia przedsionka”.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Już tłumaczę: „Stomatologia w Praktyce” to magazyn dla lekarzy dentystów prowadzących własną praktykę i klinik stomatologicznych, dzięki niemu:

Rozwijasz się jako lekarz: poznajesz procedury lecznicze oraz higieniczne. Wiesz, jak je zastosować. Orientujesz się w nowych metodach i technikach leczenia oraz środkach wykorzystywanych w tym celu. I najważniejsze: nie musisz tej wiedzy samodzielnie szukać - gdyż wszystkiego dowiadujesz się z wiarygodnego źródła, do którego masz dostęp 24 h na dobę!

Możesz skupić się na pacjentach i na tym, aby im pomagać. I masz pewność, że dzięki temu będzie Ci ich tylko przybywać, a ci, którzy opuszczają Twój gabinet, będą polecać go innym. I przełoży się to na Twój zawodowy sukces.


Zyskujesz praktyczną wiedzę: korzystasz z takich opracowań i artykułów, które nie tylko zapewniają Ci ekspercką naukową wiedzę, ale podają ją tak, że od razu możesz z niej korzystać: krok po kroku pokazują i wyjaśniają, jak postępować, a tym samym bardzo ułatwiają Ci pracę.

Zdaję sobie sprawę, że raczej nie pomogą w tym:

ani wielogodzinne – ale bardzo ogólne – szkolenia z tematyki prawnej (kto ma na nie czas?),

ani długie na kilkaset stron opracowania, które choć szczegółowe, to jednak mało przystępne i z miesiąca na miesiąc wydające się coraz mniej aktualne.

Prawidłowo prowadzisz dokumentację medyczną, ponieważ masz pod ręką lub na kliknięcie myszką - gotowe wzory dokumentów - do edycji i drukowania lub kserowania, wraz z dokładną instrukcją i przykładami, jak je wypełnić. Co więcej - ani przechowywanie, ani udostępnianie dokumentacji medycznej zgodnie z prawem nie jest dla Ciebie problemem.


Jesteś zawsze na bieżąco z prawem i nie zaskoczy Cię żadna zmiana, która mogłaby mieć wpływ na Twoją praktykę, kontakty z pacjentami, urzędami oraz instytucjami. Umiesz zabezpieczyć się przed roszczeniami pacjentów i wiesz, jak postępować, aby bronić się przed konsekwencjami takich roszczeń.


Możesz liczyć na wsparcie ekspertów - w każdej sprawie dotyczącej prawnych aspektów prowadzenia gabinetu, a także jego finansów, marketingu i zarządzania.

I dlatego magazyn „Stomatologia w Praktyce” jest zdecydowanie inny.


W publikacji nie rozwodzimy się nad ogólną „problematyką”,


a dajemy gotowe wskazówki, jak postępowania w konkretnych sytuacjach wraz z wzorami dokumentów.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Czy magazyn jest dla Ciebie?

Jeśli jesteś lekarzem dentystą prowadzącym własny gabinet lub właściciel kliniki stomatologicznej i nie chcesz tracisz czasu na śledzenie zmian prawnych dotyczących swojej działalności? Jeśli chcesz się skupić na leczeniu pacjentów a nie zakrzątać sobie głowę papierową robotą i formalnościami? Jeśli chcesz rozwijając swoją placówkę i zyskiwać coraz więcej pacjentów bez obaw, że wystąpią z roszczeniem za usługę?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi tak, to magazyn „Stomatologia w Praktyce” jest dla Ciebie. W naszej publikacji znajdziesz porady przygotowane specjalnie po to, żeby ułatwić Ci wypełnianie obowiązków zawiązanych z prowadzeniem gabinetu od strony formalnoprawnej i rozwijaniem sowich umiejętności zawodowych.


Dodatkowo, ten magazyn możesz czytać w wersji elektronicznej na stronie stomatologiawpraktyce.pl - z dostępem 24 h na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Jeśli spodoba Ci się na tyle, że zechcesz go zaprenumerować, czeka na Ciebie wiele dodatkowych udogodnień w cenie prenumeraty.

Jako stały Czytelnik magazynu, w ramach tego serwisu, korzystasz z 5 specjalnych udogodnień dla prenumeratorów:

Dostajesz alert o zmianach prawnych przesyłany na Twój adres e-mail.

Raz w tygodniu otrzymujesz też newsletter z nowościami i poradami Stomatologia w praktyce NEWS.

Możesz zadawać ekspertom pytania za pośrednictwem e-maila i uzyskiwać na nie odpowiedzi - w ramach prenumeraty.

Możesz w dowolnym momencie przeglądać wydania online magazynu i korzystać z dodatkowych materiałów: ebooków, wzorów dokumentów i aktów prawnych dostępnych na stronie stomatologiawpraktyce.pl

Bierzesz udział bezpłatnie w Konferencjach Dental Business Trends - organizowanych cyklicznie dla lekarzy i poświęconych zagadnieniom prawnym, zagadnieniom dokumentacji medycznej oraz tematyce związanej z zarządzaniem gabinetem stomatologicznym. Podczas tych konferencji spotykasz się z ekspertami i specjalistami z branży.

Jakie są warunki otrzymania testowego egzemplarza?

WARUNEK NR 1

Poprawne wypełnienie formularza zgłoszenia.


WARUNEK NR 2

Jedna osoba może otrzymać wyłącznie jeden testowy egzemplarz magazynu. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


Dlaczego na próbę? Czemu postanowiliśmy rozesłać na nasz koszt jeden testowy egzemplarz najnowszego numeru każdej osobie, która trafi na tę stronę?


Oto dlaczego:

Wiemy, że każdy zakup – również ten drobny – zawsze wiąże się z podejmowaniem ryzyka przez kupującego, który może mieć wątpliwości zwłaszcza wtedy, gdy kupuje coś w Internecie: nie może dotknąć towaru, sprawdzić wartości lub ocenić jego przydatności. To ryzyko przenosimy na siebie, wysyłając testowy egzemplarz magazynu Tobie i wszystkim innym zainteresowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł sam sprawdzić i surowo ocenić, czy – zgodnie z moją obietnicą – rzeczywiście ułatwi Ci pracę.

Tak, chcę otrzymać na próbę egzemplarz magazynu »

Szczerze mówiąc, nie rozumiem!

Nie rozumiem, dlaczego każdy lekarz dentysta czy właściciel kliniki stomatologicznej, nie mieliby skorzystać z naszej oferty próbnej.


Dostajesz najnowszy numer do testu nic nie ryzykując.

Jeśli mimo to masz jakiekolwiek wątpliwości, to proszę, napisz mi o nich - stomatologia@wip.pl

Dziękuję za poświęcony czas

redaktor prowadząca magazynu

„Stomatologia w Praktyce”

Jeśli chcesz zyskać w pracy spokój w pracy i komfort, który pozwali Ci skupić się na pacjentach, rozwoju zawodowym i budowaniu swojej praktyki, a nie śledzeniu zmian w przepisach, które mogą Cię dotyczyć, i roztrząsaniu kwestii prawnych....

Zamów ten magazyn »

A gdy przekonasz się, jak bardzo przyda Ci się w pracy, zdecyduj się na prenumeratę!

Gwarantujemy, że otrzymasz dodatkowe PREZENTY:

  • po terminowym opłaceniu pierwszej faktury otrzymasz szkolenie DVD „Wykorzystywanie koferdamu w codziennej praktyce stomatologicznej” autorstwa lek. stom. Konrada Michałowskiego o wartości 149 zł
  • po terminowym opłaceniu drugiej faktury otrzymasz szkolenie DVD „Przeszczep nabłonkowo-łącznotkankowy w celu odbudowy dziąsła zrogowaciałego i pogłębienia przedsionka” autorstwa prof. dr hab. n. med. Marzeny Dominiak, prezydent PTS. Cena tego szkolenia wynosi 149 zł.

Dostaniesz prezenty o wartości aż 217 zł!

Tylko teraz bezpłatnie: pierwszy numer magazynu Stomatologia w praktyce i dostęp do elektronicznego wydania czasopisma - na 14 dni!

Szczegóły oferty:

TAK, chcę otrzymać swój pierwszy numer czasopisma wraz z dostępem do wersji elektronicznej do testu na 14 dni bezpłatnie. Swój bezpłatny egzemplarz dostajesz na zawsze, nie musisz go odsyłać po zakończeniu testu.


Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza „Stomatologia w praktyce” poniesie wydawnictwo.


Rozumiem, że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery czasopisma, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane w prenumeracie.


Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych – płatnych – numerów czasopisma, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni nie otrzymamy od Ciebie informacji o rezygnacji, wówczas będziesz otrzymywać kolejne, płatne już numery z dostępem do wersji elektronicznej.

Oferta po zakończeniu bezpłatnego testu:

Jeżeli zdecydujesz się otrzymywać płatne numery, nie musisz się z nami kontaktować. Po zakończeniu 14-dniowego okresu testowego wyślemy pierwszy płatny numer wprost do Twojego gabinetu. Faktura zostanie przesłana odrębną przesyłką.


Faktury będą obejmowały 8 numerów magazynu (6 numerów regularnych + 2 wydania specjalne). Co trzy numery otrzymasz wydanie specjalne. Cena każdego numeru wynosi 62,90 zł brutto (59,90 netto + 5%VAT). Łączne koszty pakowania i wysyłki to 62,37 zł brutto (59,40 zł netto + 5% VAT). W ciągu roku ukazuje się 12 numerów regularnych oraz 4 wydania specjalne.


Z prenumeraty możesz zrezygnować w każdym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego, wystarczy że poinformujesz o tym nasze Centrum Obsługi Klienta, a kolejna faktura nie będzie już wystawiona.

  • szkolenie na DVD: „Wykorzystywanie koferdamu w codziennej praktyce stomatologicznej” autorstwa lek. stom. Konrada Michałowskiego o wartości 149 zł
  • szkolenie na DVD: „Przeszczep nabłonkowo-łącznotkankowy w celu odbudowy dziąsła zrogowaciałego i pogłębienia przedsionka” autorstwa prof. dr hab. n. med. Marzeny Dominiak, prezydent PTS. Cena tego szkolenia wynosi 149 zł.

Uwaga! Pamiętaj, że po terminowym opłaceniu kolejnych faktur prenumeraty otrzymasz dodatkowe prezenty:

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą czasopismo „Stomatologia w praktyce”.

Przeczytałam publikację Stomatologia w praktyce. Jestem pod wrażeniem. Dobrze i rzetelnie napisane pismo dla nas stomatologów. Nowości zawsze nam się przydadzą w formie krótkich informacji.


Magdalena Kuźnik

lekarz dentystaPrzypadek kliniczny jest ciekawy i opisany w wyczerpujący sposób. Poruszane problemy z zakresu prawa i zarządzania jakże aktualne, zawarte porady z pewnością okażą się przydatne niejednemu lekarzowi dentyście. Praktyczne porady.


Zuzanna Trojanowska

lekarz dentysta„Stomatologia w praktyce” jest magazynem, który polecam każdemu stomatologowi, menedżerowi w klinice stomatologicznej oraz prawnikowi, który zajmuje się obsługą gabinetów stomatologicznych. W swojej pracy często korzystam z publikacji z zakresu prawa medycznego i z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, iż magazyn „Stomatologia w praktyce” jest pozycją nieocenioną i niezbędną w moim życiu zawodowym. Wysoko oceniam poziom merytoryczny, tego magazynu i polecam go wszystkim moim klientom- stomatologom.


Aneta Naworska

radca prawny

Kancelaria Naworska Marszałek sp. k.

Rekomendacja