UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY
Miejsce: Online
Termin wydarzenia: 29 września 2022
Już 29 września 2022 odbędzie się II edycja konferencji online „Od pola do stołu”. Wydarzenie skierowane jest do rolników, producentów żywności, producentów opakowań, hurtowni spożywczych, hurtowni produktów ekologicznych, producentów żywności innowacyjnej i producentów alternatywnych źródeł energii.
Podczas tego bezpłatnego wydarzenia uczestnicy będą mogli wysłuchać sześciu modułów, w których udział wezmą eksperci w swoich dziedzinach. Poruszone zostaną następujące kwestie:
Moduł I: Pestycydy
Moduł II: Dobrostan zwierząt
Moduł III: Maszyny i pojazdy rolne
Moduł IV: Znakowanie żywności
Moduły III i IV będą miały formułę międzynarodową: wysłuchamy opinii zagranicznych specjalistów z dziedzin rolnictwa ekologicznego i znakowania środowiskowego.
Rok 2022 stoi pod znakiem licznych zmian w przepisach, również tych dotyczących produkcji żywności. Wiele z nich należy do konsekwentnie realizowanego planu poprawy diety Europejczyków. Prawodawstwo Unii Europejskiej dąży do stopniowego ograniczania użycia pestycydów oraz wzrostu świadomości konsumentów w kwestii składników odżywczych pożywienia. Planowane jest ograniczenie promocji żywności o wysokiej zawartości tłuszczów, soli i cukrów.
Konferencja „Od pola do stołu” pozwoli uczestnikom uaktualnić i usystematyzować wiedzę na temat nowości prawnych w branży. Dzięki niej zrozumienie przemian i wdrożenie ich w swojej działalności stanie się znacznie łatwiejsze.
Wydarzenie jest zupełnie bezpłatne!
Moduł V: Zapobieganie marnowania żywności
Moduł VI: Edukacja przyszłości w rolnictwie i produkcji
8.40-9.10
SESJA INAUGURACYJNA
9.10-10.10
Panel I - Pestycydy
10.10-10.25
Przerwa
10.25-11.25
Panel II - Dobrostan zwierząt
11.25-11.40
Przerwa
11.40-12.40
Panel III Znakowanie żywności
12.40-12.55
Przerwa
12.55-13.55
Panel IV Zapobieganie marnowania żywności
13.55-14.10
Przerwa
14.10-15.25
Panel V - Edukacja przyszłości w rolnictwie i produkcji
15:25-15:30
Zakończenie konferencji
Ogólnopolska Konferencja "Od pola do stołu" to strategiczne spotkanie profesjonalistów. Kongres gromadzi w jednym miejscu rolników, producentów: żywności, opakowań, przedstawicieli hurtowni: spożywczych, produktów ekologicznych, a także producentów alternatywnych źródeł energii.
Podczas Konferencji uczestnicy dzielą się najlepszymi praktykami, wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim szukają rozwiązań, które pomogą im jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby rynku.
Jeśli posiadasz know-how, narzędzia lub usługi mogące usprawnić pracę rolników i producentów żywności nie powinieneś przegapić tej Konferencji.
Mariola Kaczmarek
Specjalista ds. sprzedaży konferencji
kom. +48 607153120
e-mail: mkaczmarek@wip.pl
Absolwentka Studiów Podyplomowych SWPS Prawo o żywności, audytor wiodący ISO 22000, audytor wewnętrzny systemów IFS, BRC, HACCP, dziennikarz.
Specjalista ds. prawa żywnościowego. Prawniczka specjalizująca się w prawie żywnościowym, od 10 lat prowadzi butikową kancelarię Centrum Prawa Żywnościowego i Produktowego - FoodLaw zajmującą się doradztwem dla przedsiębiorstw branży spożywczej. Członkini Europejskiego Stowarzyszenia Prawa Żywnościowego (EFLA). Autorka wielu publikacji z zakresu prawa rolnego i żywnościowego w kraju i zagranicą. Prelegentka na krajowych i zagranicznych konferencjach i szkoleniach z zakresu prawa żywnościowego. Redaktor naukowa i współautorka komentarza do pierwszego na polskim rynku systemowego komentarza ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia („Bezpieczeństwo żywności i żywienia. Komentarz” Wolters Kluwer Polska, Warszawa 2013 r.), komentarza do Rozporządzenia (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia 2006 r. w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych („Oświadczenia żywieniowe i zdrowotne w oznakowaniu, prezentacji i reklamie żywności. Komentarz” Wolters Kluwer Polska, Warszawa 2015 r.) oraz komentarza do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 („Znakowanie, prezentacja, reklama żywności. Komentarz do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011” wyd. 2018 Wolters Kluwer).
prawniczka specjalizująca się w zakresie prawa żywnościowego, kosmetycznego i farmaceutycznego, założycielka wyspecjalizowanej praktyki prawnej „Marta Łanoch FoodMedLaw” oraz „Centrum Konopne”. Główny obszar profesjonalnej działalności Marty Łanoch to obsługa prawna firm z sektora spożywczego, farmaceutycznego oraz kosmetycznego – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Zajmuje się kwestiami prawnymi związanymi z obrotem suplementami diety, żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, środkami spożywczymi różnych kategorii, wyrobami medycznymi, produktami kosmetycznymi w krajach UE, a także eksportem i importem tych towarów. Zapewnia wsparcie Klientom w trakcie kontroli sanitarnej. Zajmuje się również opracowaniem, analizą i weryfikacją umów zawieranych w obrocie gospodarczym, opierając się na znajomości specyfiki branży oraz bogatym doświadczeniu. Szczególną uwagę poświęca kwestii produktów z pogranicza, wprowadzaniu do obrotu, oznakowaniu i reklamie. Posiada bardzo duże doświadczenie w reprezentacji Klientów w procedurach przed Komisją Europejską i EFSA m.in. w procedurze novel food. Prowadzi liczne szkolenia dla firm z branży oraz jest prelegentką na krajowych i międzynarodowych konferencjach z branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Jest również autorką wielu artykułów w prasie branżowej i naukowej. Przygotowuje rozprawę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Od 2000 r. związany z przemysłem petrochemicznym. Prezes Zarządu s-ki Noweko Sp. z o.o. W branży tworzyw sztucznych od 2004 roku. Były pracownik Zakładu Surowców Energetycznych AGH; doświadczenie w przemyśle petrochemicznym zdobywał we Włoszech, Libii i Rosji. Powoływany jako prelegent w gronie ekspertów w dziedzinie ekologii tworzyw sztucznych na wielu konferencjach i targach, w tym jako reprezentant Polskiej Izby Opakowań w ministerstwie Środowiska. Wykładowca, autor publikacji. Były lub obecny członek takich organizacji jak KT 141 ds. Tworzyw Sztucznych PKN, Polska Izba Opakowań, Krajowa Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Biorecykling, ASTM, OPA. Od 2014 roku doradza w certyfikacji surowców i wyrobów biopochodnych lub biodegradowalnych. Wydawca polskiej edycji Bioplastics Magazine. Współautor monografii „Selektywna zbiórka i recykling bioodpadów”. Prywatnie instruktor narciarski oraz adept szkoły Ajurwedy.
Absolwent Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 35 lat pracownik naukowy, doktor nauk rolniczych Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Początkowo w Zakładzie Fizjologii Roślin (prowadzenie badań nad fizjologią i hormonalną regulacją dojrzewania owoców), następnie w Zakładzie Przechowywania i Przetwarzania Owoców (prowadzenie badań nad zmianami fizjologicznymi przechowywanych owoców), obecnie kieruje Zakładem Badania Bezpieczeństwa Żywności w Instytucie Ogrodnictwa – Państwowym Instytucie Badawczym. Od 20 lat prowadzi akredytowane laboratorium zajmujące się analizami pozostałości środków ochrony roślin na potrzeby zarówno urzędów państwowych jak i firm prywatnych, w tym badania niezbędne do rejestracji środków ochrony roślin w Polsce i UE.
Absolwent Ogrodnictwa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Od ponad 7 lat doradza w integrowanej i biologicznej ochronie roślin w specjalistycznych gospodarstwach ogrodniczych. Wdraża nowe podejście do ochrony roślin w kolejnych działach ogrodnictwa, dostosowując najnowocześniejsze zachodnie rozwiązania do polskich warunków klimatycznych. Specjalizuje się w uprawach jagodowych, warzywach pod osłonami oraz warzywach w otwartym polu. Właściciel gospodarstwa sadowniczego w okolicach Buska Zdroju.
Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS)
Sekretarz Generalny Stowarzyszenia Krajowa Unia producentów Soków (KUPS) . Obroniła pracę doktorską w SGGW na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Członek Rady Programowej DQS, Zespołu Technicznego DSK, Komitetu Technicznego AIJN, oraz Porozumienia Rolniczego przy MRiRW. Członek Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Owoców i Warzyw.
Udział eksperta sfinansowany ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.
Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością. Pracuje również w 4CF na stanowisku Foresight Engineer. W swoim dorobku ma szereg analiz foresightowych dotyczących m. in. przyszłości płatności, druku 3D, sztucznej inteligencji, branży metalowej, energetycznej, spożywczej, opakowaniowej i fotonicznej. Współprowadził i prowadził również warsztaty i badania dla sektora finansowego oraz projekty militarne. Jako projektant systemów analitycznych i programista współtworzy w 4CF zespół, który wspiera zaawansowanymi narzędziami projekty foresightowe na potrzeby klientów biznesowych i administracji publicznej. Jest członkiem polskiego oddziału The Millennium Project, międzynarodowego think-tanku foresightowego z siedzibą w Waszyngtonie. W przeszłości pracował m.in. w Danone jako inżynier utrzymania ruchu, wdrażając metodykę LEAN i analizy proefektywnościowe. Zdobył dyplom magistra inżyniera automatyki i robotyki na Politechnice Warszawskiej.
Lekarz weterynarii, absolwent Uniwersytety Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie. Specjalista chorób trzody chlewnej. Na co dzień pracuję w praktyce weterynaryjnej zajmującej trzodą chlewną. Od 2020 r lekarz weterynarii w firmie Goodvalley, drugim producentem wieprzowiny w Polsce. Posiadam doświadczenie zarówno w prowadzeniu ferm konwencjonalnych jak i pracujących w systemie chowu bez antybiotyków. Uczestnik wielu konferencji w Polsce i za granicą.
Prawnik, ekonomista. Ekspert prawa żywnościowego. Wykładowca w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Doktorant w Zakładzie Prawa Rolnego i Żywnościowego w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (PAN) w Warszawie. Przygotowuje rozprawę doktorską dotyczącą urzędowej kontroli w produkcji ekologicznej. Autorka artykułów naukowych z zakresu prawa żywnościowego.
Pasjonat i zwolennik ekologicznej uprawy owoców, głównie zajmuje się borówką amerykańską. Twórca kanału na YouTube „Życie w ogrodzie”.
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Z wykształcenia dietetyk i specjalista zdrowia publicznego. Współautorka prac dotyczących zdrowia, choroby, stylu życia, w tym przede wszystkim sposobu żywienia. Obecnie moje zainteresowania skupiają się na dietach roślinnych, ich optymalnej realizacji i wpływie na zdrowie. Dietetyk–praktyk. Właścicielka centrum dietetycznego, gdzie pomaga w odkrywaniu zdrowego żywienia i jego roli w codziennym życiu. Adiunkt w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z obszaru dietetyki.
W 2021 roku uzyskał stopień doktora nauk rolniczych w dyscyplinie rolnictwo i ogrodnictwo. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, kierunek Biologia ogólna i molekularna. Pracę w Instytucie Ogrodnictwa – PIB w Zakładzie Ochrony Roślin rozpoczął w 2008 roku, gdzie pracuje obecnie. W 2009 roku odbył dwa staże naukowe w Katalońskim Instytucie Naukowym IRTA w Leridzi w Hiszpanii oraz Università Cattolica del Sacro Cuore w Piacenzy we Włoszech, gdzie pogłębiał wiedzę i umiejętności z zakresu odporności szkodników roślin sadowniczych na środki ochrony roślin. Jest autorem lub współautorem 6 publikacji naukowych, 9 monografii naukowych oraz ponad 40 artykułów popularnonaukowych.
Prawniczka, wykładowczyni i dziennikarka specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących polityki jakości i ochrony środowiska w rolnictwie, polityki żywnościowej oraz dobrostanu zwierząt gospodarskich. Pomysłodawczyni ustawy o produktach regionalnych i tradycyjnych. Wieloletnia współpracowniczka organizacji pozarządowych zajmujących się rolnictwem, ochroną środowiska i zwierząt. Koordynatorka ds. rzecznictwa Koalicji Żywa Ziemia.
Prezeska polskiego oddziału międzynarodowej organizacji działającej na rzecz zmiany rolnictwa i dobrostanu zwierząt hodowlanych „Compassion in World Farming”, z którą związana jest od 2015 roku. Koordynowała w Polsce międzynarodowe projekty na rzecz zwierząt i klimatu, takie jak Fur Free Retailer oraz End the Cage Age. Zwolenniczka zmian systemowych, posiada doświadczenie we współpracy z biznesem, sektorem publicznym i NGO. Członkini Europejskiego Komitetu Obywatelskiego, ekspertka Koalicji Klimatycznej oraz ekspertka programu Climate Leadership powered by UN Environment. Jedna ze 100 najbardziej wpływowych Kobiet 2021 roku według Forbes Women Polska i jedna z 50 Śmiałych 2021 według magazynu Wysokie Obcasy. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Universidad de Granada oraz „Psychologii Zwierząt” w Interdyscyplinarnym Centrum Badań Zachowania się Ludzi i Zwierząt – Interdisciplinary Centre for Research in Animal and Human Behavior. Uzyskała certyfikat Animal Welfare Science, Ethics and Law Uniwersytetu Cambridge. Posiada 15 lat doświadczenia w skutecznej komunikacji trudnych idei, budowaniu długofalowych strategii i tworzeniu kampanii. Prowadzi gościnne wykłady na SWPS.
Osobowość medialna, charyzmatyczny szef kuchni i wykładowca
oraz promotor idei Zero Waste. Kulinarny ambasador kampanii
RoślinnieJemy i Chefs For Change, ruchu Slow Food i Polskich
Banków Żywności.
Organizator niepowtarzalnych, dużych i małych wydarzeń
kulinarnych, w tym warsztatów kulinarnych i zero waste, również
w wersji online.
Entuzjasta żywności wysokogatunkowej, który wraz ze słynną
rodziną restauratorów Kręglickich, gotował dla 44 głów państw, w
tym dla prezydenta Baracka Obamy.
Od lat ceniony w branży eventowej i medialnej za absolutnie
najwyższą jakość i estetykę realizacji - galeria do części, z setek
występów i wydarzeń:
https://www.facebook.com/gotujezerowaste/photos/?tab=album&re
f=
Szerszej publiczności znany z mediów, telewizji śniadaniowych oraz
takich produkcji jak:
- produkcje kulinarne z elementami zero waste, dla marki Gerlach:
https://www.youtube.com/watch?v=eYqdX0Mf_dE&ab_channel=Gerl
ach
- internetowy program EkoBosacka:
https://www.facebook.com/watch/?v=735102383692965
- internetowy program Tajniki Szefa Kuchni:
https://www.facebook.com/watch/?v=435808170554179
- Dzień Dobry TVN:
https://player.pl/programy-online/dzien-dobry-tvn-odcinki,15232/odcin
ek-1545,S35E1545,219450
- Pytanie Na Śniadanie TVP:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/tag?tag=Kuba+Korczak
- program Ewy Chodakowskiej Be Active na kanale kuchnia +
- polska wersji brytyjskiego formatu Eat well for less, pt Zakupy
pod kontrolą.
Uczestnik niesamowitych cyklicznych wydarzeń, takich jak Powrót
Do Korzeni:
https://vimeo.com/317268831
https://www.facebook.com/watch/?v=2091288004235025
czy Dzień Zero Waste w Concordia Taste:
https://www.facebook.com/watch/?v=324916738166327
Wielokrotny gość, ambasador i organizator niezliczonych akcji
charytatywnych. Całkowicie zarażający ultrapozytywną energią i
bezgraniczną miłością do gotowania i tematyki zero waste.
Pasjonat muzyki, przyrody i terenów wiejskich oraz Grecji, w której
spędził część swojego życia.
Absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (Wydział Rolniczo-Ekonomiczny). Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży horti i agro. Zawodowo przedstawiciel handlowy, manager sprzedaży i marketingu, product manager, manager komunikacji, dyrektor marketingu. Obecnie założyciel i właściciel e-platformy edukacyjnej dla branży ogrodniczej i rolniczej (kursy video dla producentów) - FarmWise.pl Szersze informacje znajdziesz na profilu LinkedIN - https://www.linkedin.com/in/lukaszperon
Od ponad 25 lat zajmuje się ochroną roślin a szczególnie zastosowaniem metod biologicznych i niechemicznych oraz integracją metod ochrony i uprawy roślin. Współzałożycielem i współwłaścicielem firmy Biocont Polska Sp. z o.o., dyrektor badań i rozwoju, ale także doradca w zakresie ochrony roślin. W latach 1997-2016 pracownik naukowy i dydaktyczny w Katedrze Ochrony Roślin Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od 2003 roku doktor nauk rolniczych w zakresie ochrony roślin i entomologii.
Ukończył studia weterynaryjne w 1994 roku na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Saragossie. Przez 3 lata był weterynarzem i lokalnym inspektorem weterynaryjnym w Wielkiej Brytanii. Pracował również jako technik jakości w firmie zajmującej się dystrybucją żywności oraz brał udział w różnych projektach europejskich. Od 2001 roku jest starszym technikiem weterynaryjnym w ELIKA, Baskijskiej Fundacji Bezpieczeństwa Rolno-Spożywczego. Jest dyrektorem działu zarządzania ekosystemem rolno-spożywczym, w tym od 2018 roku odpowiedzialny za rozwój strategii baskijskiej skierowanej na przeciwdziałanie marnowaniu żywności.
Ponadto posiada doświadczenie w zarządzaniu alertami: monitorowanie i analiza alertów, które występują w naszym środowisku w odniesieniu do zdrowia zwierząt, żywności i produktów paszowych; wdrażanie bezpieczeństwa żywności i bezpieczeństwa biologicznego gospodarstw: opracowanie wytycznych dotyczących zdrowia i rozwój narzędzi informacyjnych; identyfikacja i ocena ryzyka w zakresie zagrożeń biologicznych, które mogą mieć wpływ na baskijski łańcuch żywnościowy; weterynaryjne zdrowie publiczne: obejmujące wszystkie aspekty chorób i produkcji zwierzęcej, które mają jakąkolwiek interakcję z ludźmi.
Position: Head of the Agri-Food Ecosystem Management Area
He graduated as Veterinarian in 1994 from the Zaragoza Veterinary University. He was a registered veterinary surgeon and local veterinary inspector in the UK during 3 years. He also worked as quality technician in the food distribution business and participated in different European projects. He is a veterinary senior technician at ELIKA, Basque Foundation for Agro-food Safety since 2001. He is the Head of the Agri-Food Ecosystem Management Area including, since 2018, responsible of developing the Basque Strategy against food waste.
Also, he has expertise in alerts management: monitoring and analysis of the alerts that occur in our environment regarding animal health, food and feed products; implementation of Food Safety-Farm Biosecurity: elaboration of health guidelines and development of information tools; risk identification and assessment on biological hazards that might affect the Basque food chain; veterinary public health: covering all aspects of animal diseases and production which have any interaction with the human population.
Pracuje nad wpływem systemów/łańcuchów na dobrostan gatunków produkcyjnych, aby zidentyfikować praktyki zarządzania, które spełniają potrzeby zwierząt, producentów oraz konsumentów. Posiada doświadczenie w pracy w różnych instytucjach UE oraz międzynarodowych instytucjach badawczych, takich jak Universidad Autónoma del Estado de Morelos (México). Ocenia projekty w konkurencyjnych programach, takich jak Programa Estatal Proyectos de I+D+i Retos 2020 oraz programach z Argentyny i Urugwaju. Jest badaczem indyków w ramach systemu certyfikacji Welfair; członkiem ISAE oraz Editorial Advisory Board of Applied Animal Behaviour Science; a także członkiem EAAP oraz założycielem i członkiem Komitetu Zarządzającego Red CIBA.
Stanowisko: Dyrektor biura Basque Trade and Investment Poland & Ukraine
Basque Trade & Investment Poland & Ukraine jest spółką publiczną Rządu Baskijskiego, której celem jest wspieranie firm baskijskich w procesie internacjonalizacji. Biuro pracuje na rzecz promocji współpracy pomiędzy Polską a Krajem Basków, wspierając baskijskie firmy w procesie wejścia na rynek polski oraz polskie firmy w poszukiwaniu lokalnych partnerów w Kraju Basków.
Biuro zapewnia kompleksowe wsparcie dla firm baskijskich, ułatwiając im dostęp do interesujących je rynków. Świadczy usługi doradcze zarówno w zakresie analizy rynku, jak i procesów wdrożeniowych, a także wspiera inwestorów w dokonywaniu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Kraju Basków i realizacji baskijskich inwestycji w Polsce.
Position: Director of Basque Trade and Investment for the office of Poland & Ukraine
Basque Trade & Investment is a public company of the Basque Government whose aim is to support Basque companies in their internationalisation process. They work for the promotion of cooperation between Poland and the Basque Country, providing assistance to Basque companies in the process of internationalisation and supporting Polish companies in the search for local partners in the Basque Country.
They provide comprehensive support to Basque companies to facilitate their access to markets of interest to them. They advise and guide both in the analysis of the market and in the implementation processes, in addition to accompanying local investors who see the Basque Country as their best ally in Europe.
Charyzmatyczny, zorientowany na wyzwania i nastawiony na rozwój. Lider z ponad 20-letnim doświadczeniem jako Project&Portfolio Manager oraz Development Director w branży budowlanej. Dawanie przykładu, inspirowanie innych daje mu motywację i energię do osiągania wyjątkowych rezultatów.
Zawodowo zajmuje się:
Członek Gabinetu Komisji Europejskiej
Zakres kompetencji:
Inne zadania:
PROJEKT CZŁOWIEK, KLINIKA EMOCJI
Dyrektor Transformacji Cyfrowej Sektora Publicznego w Microsoft Polska.
Ekspert w dziedzinie cyfrowej polityki rolnej. Aktywnie uczestniczy w wymianie wiedzy i doświadczeń.
Od ponad 20 lat doradza strategicznie w inicjatywach transformacji cyfrowej w obszarze rolnictwa, zdrowia, środowiska i transportu.
Promuje i osobiście korzysta z technologii wspomagających organiczne uprawy i zdrowy tryb życia.
Pracownik dydaktyczny w Instytucie Inżynierii Mechanicznej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wykładowca przedmiotów dotyczących mechanizacji rolnictwa i cyfryzacji w produkcji żywności. Publicysta i popularyzator wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań technicznych stosowanych w rolnictwie i cyfrowej transformacji sektora rolnego. Autor bloga „Rolnictwo 4.0 – rolnictwo przyszłości” w serwisie Facebook.
Joanna Stawowy
Tomasz Domański
Dr inż. Barbara Groele
Marta Łanoch
Katarzyna Kot
Dr Artur Miszczak
Maciej Jagaciak
Wojciech Pawlikowski
Dr Agnieszka Szymecka
Piotr Skorupski
Magdalena Wolska
Piotr Talaga
Dr Monika Gętek - Paszek
Michał Hołdaj
Justyna Zwolińska
Małgorzata Szadkowska
Kuba Korczak
Łukasz Peroń
Michał Pniak
Antton Alza Larruskain
Xavier Averós Florensa
Iwona Giełdowska
Michał Palma
Anna Nitkiewicz-Jankowska i Grzegorz Zięba
Tomasz Jaworski
Dr inż. Jacek Skudlarski
PATRONAT HONOROWY
Zasady uczestnictwa w konferencji on-line:
Konferencja on-line jest bezpłatna.
Po zapisaniu się na konferencję otrzymasz mail potwierdzający udział w konferencji. Koniecznie potwierdź swój udział w konferencji, klikając w link z e-maila!
W ramach rejestracji zapewniamy:
W dniu rozpoczęcia konferencji przypomnimy Ci o niej e-mailowo oraz prześlemy informacje organizacyjne.
Do 30 września 2022 r. otrzymasz certyfikat uczestnictwa w konferencji online, który będziesz mógł samodzielnie wydrukować.
* Pole oznaczone gwiazdką jest obowiązkowe