• Indywidualna odpowiedź na pytanie zadane e-mailem
  • Przegląd ZUS i Płace
  • Dostęp do serwisu placewfirmie.pl

Nowości składkowo-płacowe

Sprawdź, co zmienia się w Twojej pracy

Sprawdź, jak:

  • stosować w praktyce wszystkie zmiany w rozliczaniu wynagrodzeń z danego miesiąca i kwartału,
  • uniknąć błędów w obliczeniu wynagrodzeń (wszystkie porady są pisane przez ekspertów specjalizujących się w płacach i prawie pracy),
  • liczyć przykładowe listy płac,
  • dokonywać wyliczeń na rozbudowanych przykładach,

Przekonaj się, jak radzą sobie z błędami inni specjaliści ds. płac – możesz wysłać pytanie na nasz adres mailowy z gwarancją otrzymania odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych

"Płace w firmie.

Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce"

- teraz na 14 dni, na próbę!

Całkowicie bezpłatnie!

Wszystkie wskazówki w nim zawarte możesz wykorzystywać całkowicie bezpłatnie. Bez żadnych zobowiązań, aż przez 14 dni. Zamów BEZPŁATNIE czasopismo razem ze stojącym kalendarzem 2018 na biurko z aktualnymi wskaźnikami kadrowo- płacowymi do bezpłatnego testu i korzystaj z niego do woli przez 14 dni.

Po tym terminie otrzymasz kolejne wydanie publikacji razem z fakturą za 3 kolejne wydania czasopisma. Każdy numer tylko 49,90 zł netto (52,40 zł brutto) + koszty przesyłki w wysokości 29,70 zł netto (31,19 zł brutto) za trzy numery.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania kolejnych wydań. Rezygnacja obowiązuje od kolejnego okresu rozliczeniowego. Razem z pierwszym, płatnym numerem otrzymasz w prezencie dwie NOWOŚCI wydawnicze 2018, książki:

•,,Świadczenia pozapłacowe 2018”,

•,,Jak zatrudniać cudzoziemców do prac sezonowych i krótkoterminowych. Zmiany od 1 stycznia 2018 r.”.

Zasady 14-dniowego

okresu testowego są proste:

1. Wypełniasz formularz, aby wskazać adres, pod który otrzymasz przesyłkę.

2. Przez całe 14 dni korzystasz z zawartości publikacji bez żadnych ograniczeń, potem otrzymasz kolejny numer już z fakturą.

3. Pamiętaj, że jeżeli nie chcesz otrzymywać płatnych numerów musisz nas powiadomić 14 dniach telefonicznie, faksem lub e-mailem.

Możesz nam zaufać!

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka otrzymało Godło Programu Certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”, co potwierdza profesjonalne podejście firmy do klienta. Dlatego niczym nie ryzykujesz, zamawiając poradnik „Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce” na bezpłatny, 14-dniowy okres testowy.

Gwarantuję Ci, że bezpłatnie otrzymasz publikację "Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce" na całe 14 dni. Zamawiając tą publikację, niczym nie ryzykujesz. Przejrzysz go w spokoju, wykorzystasz zawarte w nim wskazówki ekspertów. I dopiero wówczas zdecydujesz, czy chcesz go nadal zatrzymać, czy nie. Jeśli nie jesteś zainteresowany otrzymywaniem płatnych numerów o swojej decyzji powiadom Centrum Obsługi Klienta: telefonicznie, faksem lub e-mailem w terminie do 14 dni.

Renata Kajewska

redaktor "Płace w firmie.

Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce"