UWAGA! JUŻ WKRÓTCE ZACZNIE OBOWIĄZYWAĆ NOWE UNIJNE ROZPORZĄDZENIE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Ogólnopolska kampania informacyjna dla osób zajmujących się ODO

» Bezpłatne newslettery

» Aktualizowany 24h portal

» Wzory dokumentów

» Oferty specjalne publikacji

» Prezenty dla Czytelników

Portal profesjonalnych ABI

Serwis PoradyOdo.pl to Twój kompletny przewodnik po rozporządzeniu UE, które zacznie obowiązywać od 28 maja 2018 roku. Masz już coraz mniej czasu na przygotowanie się do rewolucyjnych zmian.

Portal PoradyODO.pl wyróżniają:

  • Nielimitowany dostęp do stale powiększającej się i codziennie aktualizowanej bazy materiałów zawierającej porady ekspertów zrzeszonych w SABI, prawników wyspecjalizowanych w tematyce ODO oraz czynnie działających w zawodzie ABI.
  • Rzetelne odpowiedzi ekspertów na każde z Twoich pytań.
  • Dostarczane na bieżąco nowości z zakresu ODO dostosowane do rewolucyjnych zmian wprowadzanych przez rozporządzenie UE z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Dostęp do bazy materiałów nieodzownych w pracy ABI składającej się z gotowych do użycia oraz w pełni edytowalnych wzorów dokumentów, najnowszych orzeczeń sądowych, decyzji GIODO, aktualnych aktów prawnych, video-szkoleń i wielu innych.
  • Listy kontrolne, których celem jest udzielenie Tobie pomocy w dostosowaniu Twojej firmy lub instytucji do nowych przepisów sukcesywnie wprowadzanych w ramach rozporządzenia UE.

ZAŁÓŻ KONTO W 3 MINUTY

Oferta

Zamawiam:

Tak, zamawiam 5 dniowy darmowy dostęp do Portalu poradyODO”. Wiem, że bezpłatny test przechodzi automatycznie w prenumeratę półroczną. Wiem też, że mogę zrezygnować z prenumeraty w ciągu 5 dni od otrzymania loginu i hasła do Portalu poradyODO.pl

Otrzymuję:

5 dniowy dostęp do Portalu poradyODO.pl bez żadnych opłat. Wiem, że mam 5 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie półrocznej. Jeśli Portal mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – otrzymam wówczas fakturę za 6 miesięczny dostęp do portalu za 594 zł netto (730,62 zł brutto) a po jej opłaceniu otrzymam dodatkowo w prezencie książkę „Ochrona danych osobowych w praktyce – 180 kluczowych porad z uwzględnieniem rewolucyjnych zmian rozporządzenia UE”.

Jeśli zechcę zrezygnować z dalszego abonamentu muszę skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl