Portal NGO - Finanse organizacji pozarządowej w praktyce to setki porad doskonałych prawników, doradców i ekspertów zajmujących się na co dzień finansami i doradztwem dla organizacji pozarządowych, które ułatwią Ci prowadzenie księgowości, dokumentacji finansowej, kadrowej i projektowej w organizacji, a także pozyskiwanie środków finansowych, prowadzenie projektów, rozliczanie grantów i zarządzanie organizacją pozarządową.

Twoje zamówienie obejmuje


Dostęp do PortaluNGO.pl + czasopismo papierowe „Finanse i Prawo w NGO”


OTRZYMUJESZ

  • Czasopismo „Finanse i Prawo w NGO”
  • Nieograniczony dostęp do Portalu NGO
  • Prezent „Wzory sprawozdań dla NGO z komentarzem”
  • E-letter - raz w tygodniu na skrzynkę e-mail
  • Indywidualne konsultacje z ekspertem drogą e-mailową

CENA PROMOCYJNA ZA PIERWSZY MIESIĄC 19,90 zł netto (20,90 zł brutto).


Cena za każdy kolejny numer w prenumeracie: 49,90 zł netto (52,40 zł brutto). W ramach prenumeraty otrzymasz 3 wydania magazynu. Do ceny prenumeraty doliczamy jednorazową opłatę za koszty pakowania i wysyłki czasopisma w kwocie 29,70 zł netto (31,18 zł brutto).

Po złożeniu zamówienia wysyłamy do Ciebie papierowe wydanie czasopisma wraz z fakturą za okres promocyjny. W ciągu 48 godzin otrzymasz 30-dniowy dostęp do Portalu NGO. Jeśli w ciągu 14 dni od otrzymania czasopisma nie zrezygnujesz (faksem, mailowo, bądź telefonicznie) z dalszej prenumeraty, prześlemy kolejne wydanie czasopisma wraz z fakturą za prenumeratę kwartalną czasopisma i 90-dniowy dostęp do bazy porad. Dodatkowo otrzymasz od nas w prezencie książkę. Rezygnacja z dalszej prenumeraty jest możliwa przed końcem każdego okresu rozliczeniowego. W tym celu skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl