Najważniejsze problemy

specjalistów ds. płac w 2016 r.

w ujęciu składkowym, podatkowym,

prawa pracy oraz dokumentacji pracowniczej.

Najnowszy numer za darmo, na próbę!

Krystyna Trojanowska Redaktor Naczelny „Przeglądu Płacowo – Kadrowego”

Prawnik, redaktor od 17 lat specjalizuje się w dziedzinie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi publikacje o tematyce zusowskiej – Zeszyty Ubezpieczeń Społecznych, Interpretacje ZUS. Podczas pracy wydawniczej współpracowała przy prowadzeniu portalu związanego z zagadnieniami ubezpieczeń społecznych, ubezpieczenia zdrowotnego, świadczeń krótkoterminowych, emerytur i rent.

Kliknij, aby go otrzymać »

Ta oferta jest ważna

tylko do końca miesiąca

do wysłania jeszcze tylko

testowych egzemplarzy

Już teraz zagwarantuj sobie - bezpłatnie i bezzwrotnie najnowszy numer

"Przeglądu Płacowo-Kadrowego” wraz z prezentem Informatorem Kadrowo - Płacowym oraz plakat "Systemy i rozkłady czasu pracy" i uzyskaj pomoc, jakiej nie znajdziesz w żadnej innej publikacji:

najważniejsze problemy specjalistów

ds. płac omówione pod względem prawa pracy, składek, podatków i dokumentacji płacowo-kadrowej.

Prezent

Informator Kadrowo - Płacowy

oraz plakat "Systemy i rozkłady czasu pracy"

+

Szanowni Państwo,


Zapraszam do zapoznania się z instrukcjami postępowania "krok po kroku", praktycznymi przykładami rozliczeń oraz wzorcową dokumentację płacowo-kadrową. Gwarantuję, że pozbędą się Państwo wszelkich wątpliwości, a tym samym bezbłędnie naliczą Państwo wynagrodzenia pracownicze oraz należne składki ZUS i podatki.

Oto, co zyskasz:

 • Mając problem z rozliczeniem, nie będziesz już szukać poszczególnych jego aspektów w kilku różnych źródłach. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Oszczędzisz naprawdę dużo czasu!
 • Zdobędziesz pewność, że ze zmianami w prawie jesteś na bieżąco i że znasz ich konsekwencje. Żadna zmiana czy nowa interpretacja nie ujdzie Twojej uwagi.
 • Unikniesz korekt i nieprzyjemnych sytuacji podczas kontroli ZUS i US, bo w Twoich rozliczeniach nie będzie błędów, niedociągnięć i nieścisłości.
 • Otrzymasz bezpłatnie dostęp do strony www.przegladplacowy.wip.pl z praktyczną wyszukiwarką archiwum tekstów.
 • Możesz liczyć na poradę eksperta w indywidualnej sprawie. Gdy będziesz mieć problem, możesz opisać go i przesłać do redakcji, a eksperci odpowiedzą na Twoje pytania na łamach miesięcznika.
 • Otrzymasz bezpłatny serwis emailowy z najnowszymi zmianami w prawie.
 • Będziesz mieć komfort pracy, o jakim do tej pory nie miałaś pojęcia:
 • Doradzać Ci będą uznani specjaliści w zakresie ubezpieczeń społecznych z centrali ZUS, radcy prawni, specjaliści w zakresie prawa pracy, doradcy podatkowi. Ich fachowość jest 100% gwarancją poprawności udzielanych wskazówek.
 • Dzięki praktycznym formom, jakie przyjęto w miesięczniku: instrukcjom krok po kroku, przykładom liczbowym, pytaniom i konkretnym odpowiedziom, uwagom w ramkach, wyróżnieniom, zestawieniom w tabelach, w mgnieniu oka dotrzesz do informacji, które Cię interesują. Szybko zorientujesz się, jak postąpić, aby nie popełnić błędu.

Już teraz zagwarantuj sobie bezpłatnie

najnowszy numer miesięcznika wraz z prezentem Informatorem Kadrowo - Płacowym oraz plakat "Systemy i rozkłady czasu pracy", wart 52,40 (49,90 zł netto +5% VAT).

Przekonaj się, jak bardzo możesz ułatwić sobie pracę i pozbądź się wszelkich

wątpliwości związanych z rozliczeniami, jakie nasuwały Ci się do tej pory,

i jakie mogą nasunąć Ci się w przyszłości!

Swój pierwszy numer miesięcznika

"Przegląd Płacowo-Kadrowy” wraz z prezentem Informatorem Kadrowo – Płacowym oraz plakat "Systemy i rozkłady czasu pracy", wart 52,40 (49,90 zł netto +5% VAT), otrzymasz bezpłatnie, bezzwrotnie!

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz.

TAK, chcę poznać instrukcje "krok po kroku" dotyczące rozliczeń

płacowych w aspektach: prawa pracy, składek, podatków, praktyczne

przykłady rozliczeń oraz wzorcową dokumentację płacowo-kadrową

i dzięki temu pozbyć się wszelkich wątpliwości i bezbłędnie naliczać

wynagrodzenia pracownicze, należne składki i podatki.


TAK, chcę otrzymać bezpłatny dostęp do serwisu przegladplacowy.wip.pl.

Dlatego proszę mi przysłać bezpłatny najnowszy numer "Przeglądu Płacowo-Kadrowego” wraz z prezentem Informatorem Kadrowo – Płacowym oraz plakatem "Systemy i rozkłady czasu pracy"

WIEM, że jeżeli zdecyduję się na otrzymywanie płatnych numerów, nie muszę kontaktować się z wydawnictwem. Po zakończeniu okresu próbnego będę je otrzymywał wprost do swojej firmy.

W ramach prenumeraty otrzymasz:

 • Z pierwszym, płatnym numerem komplet książek: SKŁADKI ZUS 2016, PRAWO PRACY, ZUS, PODATKI, oraz POTRĄCENIA Z WYNAGRODZEŃ + MYSZ KOMPUTEROWĄ, BEZPRZEWODOWĄ,
 • newsletter "Przegląd ZUS i Płace" z informacjami o najnowszych zmianach w zakresie rozliczania wynagrodzeń, ZUS, prawa pracy i podatków (2 razy w tygodniu na skrzynkę email),
 • wsparcie ekspertów – zadajesz pytanie emailem i otrzymujesz indywidualną poradę emailem,
 • dostęp do serwisu wskazniki.pl, gdzie sprawdzisz szybko niezbędne wskaźniki i stawki kadrowe oraz płacowe,
 • dostęp do archiwum wydań na http://przegladplacowy.wip.pl/

Co pół roku będzie wystawiana faktura na Twoją firmę. Cena jednego numeru wynosi 49,90 zł netto (52,40 zł brutto). Koszty pakowania i wysyłki to 29,70 zł netto (31,19 zł brutto) kwartalnie.


W każdym momencie możesz zrezygnować z kontynuowania prenumeraty w kolejnych okresach.


Wystarczy, że poinformujesz o swojej decyzji Centrum Obsługi Klienta Wydawnictwa Wiedza i Praktyka: telefonicznie 0 22 518 29 29, faksem 0 22 617 60 10 lub mailowo: cok@wip.pl.