W bieżącym miesiącu mamy do wysłania dla Czytelników naszych serwisów emaliowych 50 testowych egzemplarzy publikacji „Rachunkowość jsfp” !

Ta oferta jest ważna tylko do
Zostało jeszcze: egzemplarzy do rozdania

„Masz jakieś drobne – lub całkiem poważne – wątpliwości z tak dużą ilością zmian w rachunkowości budżetowej, które zostały wprowadzone w ostatnim czasie?


Może potrzebujesz konkretnych wskazówek, dotyczących stosowania zmian w Twojej pracy?”.

Dowiedz się więcej

Dorota Strusiewicz-Kotela

redaktor prowadzący publikacji "Rachunkowość jsfp"

  • mieć pewność, że znasz wszystkie zmiany w przepisach,
  • zyskać kompleksowe źródło rzetelnych informacji z zakresu rachunkowości budżetowej, finansów publicznych, podatków, kadr i płac - dopasowane do specyfiki sektora publicznego,
  • usprawnić sobie pracę dzięki przykładom księgowań, wypełnionym wzorom sprawozdań, sporządzonym uchwałom i wnioskom, gotowym do użycia w Twojej jednostce,
  • zaoszczędzić czas na szukanie informacji w 100% dopasowanych do specyfiki sektora publicznego,
  • zyskać pewność, że nałożone na Ciebie obowiązki wykonujesz poprawnie i tym samym nie naruszasz dyscypliny finansów publicznych,
  • mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji i omówień zmian w prawie dzięki regularnym aktualizacjom poradnika.

Jeśli chcesz …

Zamów na próbę

Aktualne wydanie publikacji do przetestowania,
na próbę!

Doradzimy

  • Jak nie pogubić się w gąszczu przepisów regulujących szczególne zasady ewidencji księgowej w jednostkach publicznych?
  • Na co zwrócić uwagę przy opracowywaniu i aktualizacji wewnętrznych regulacji dotyczących gospodarowania majątkiem JSFP?
  • W jaki sposób wypełniać poszczególne formularze, biorąc pod uwagę aktualne rozporządzenie w sprawie sprawozdawczości?

Czy są jakieś warunki skorzystania z darmowego egzemplarza?


Tak, są trzy warunki:

WARUNEK NR 1:
Poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej podanej poniżej.


WARUNEK NR 2:
Jedna osoba może zamówić wyłącznie jeden bezpłatny aktualny egzemplarz biuletynu. Uwaga: od tej zasady nie ma żadnych wyjątków.


WARUNEK NR 3:
Do wysłania mamy tylko 50 egzemplarzy, a to oznacza, że darmowych egzemplarzy starczy tylko dla części czytelników naszych serwisów emailowych. Nie zwlekaj, po prostu podaj adres, na który przesłać Twój bezpłatny egzemplarz.

Aby ułatwić Ci decyzję, zespół redakcyjny…

... namówił wydawnictwo, by wzorem prasy popularnej, dołączyć wartościowy prezent: "Informator Księgowego jsfp 2017".

Odbierz prezent

Oto, co dodatkowo otrzymasz bezpłatnie, dołączając do grona Czytelników poradnika

Nieograniczony dostęp do PortaluFK.pl/Sektor Publiczny, który umożliwi Ci korzystanie z bazy porad, aktów prawnych, wzorów dokumentów, kalkulatorów. Dostęp do portalu kosztuje 79 zł netto.

Ty jednak jako prenumerator będziesz mógł korzystać z całej zawartości o każdej porze całkowicie za darmo.

Możliwość skonsultowania problemowych kwestii z ekspertem - odpowiedź na zadane pytanie przesyłamy mailem i publikujemy w aktualizacji poradnika.

Cotygodniowy serwis emailowy "e-Doradca Księgowych Sektora Publicznego" zawierający informacje o zmianach w prawie ważnych dla sektora publicznego i omówienia aktualnie ważnych dla jsfp zagadnień.

Wyjątkowa oferta tylko dla Ciebie

Ponieważ jesteś naszym czytelnikiem, w tym miesiącu mamy dla Ciebie ofertę specjalną – aktualne wydanie naszej publikacji do przetestowania ZA DARMO!


Jeśli będziesz chciał otrzymywać kolejne płatne już numery publikacji, to nie musisz nigdzie tego zgłaszać – zostaną przesłane do Ciebie automatycznie.


Cena płatnego egzemplarza to tylko 79,90 zł netto (83,90 zł brutto) plus 9,90 zł netto (10,40 zł brutto) kosztów wysyłki.

W numerze znajduje się ok. 80 stron z praktycznymi poradami.


Z pierwszy płatnym numerem otrzymasz praktyczny prezent – segregator do przechowywania kolejnych wydań czasopisma!


Kolejne wydania będziesz otrzymywał co 3-4 tygodnie. Każde z nich to kompleksowe wskazówki ekspertów wraz z przykładami księgowań, wypełnionymi wzorami dokumentów, sprawozdań, gotowymi do użycia w Twojej jednostce.


Gwarantuję Ci, że wszystkie wskazówki i porady zawarte w tytule „Rachunkowość jsfp” są na najwyższym poziomie merytorycznym, gdyż zostały udzielone przez wybitnych ekspertów z tego zakresu.


Oczywiście, w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania aktualizacji. Wystarczy, że powiadomisz o tym wydawnictwo telefonicznie, faksem, e-mailem lub listownie.