Nowość! Fachowy serwis dla menedżerów ochrony zdrowia

Zarządzasz na co dzień placówką medyczną? Próbujesz odnaleźć się w gąszczu przepisów prawnych i rosnącej konkurencji na rynku usług medycznych? Masz problem i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Specjalnie z myślą o menedżerach takich jak Ty przygotowaliśmy portal SerwisZOZ.pl, który jest fachową bazą wiedzy o zarządzaniu placówką medyczną.

Dowiedz się więcej »

Zyskaj czas i pewność, że podejmowane przez Ciebie decyzje są zgodne z regulacjami prawnymi oraz korzystne dla pacjentów i Twojej placówki!

Na portalu serwiszoz.pl znajdziesz 2000 porad i dobrych praktyk, 150 wzorów dokumentów, ponad 80 ekspertów z branży! Od teraz bez zbędnej analizy i straty czasu podejmiesz trafne decyzje zarządcze, a gotowe rozwiązania od ręki wdrożysz w swojej placówce.

Jako menedżer zdrowia codziennie musisz podejmować wiele kluczowych decyzji, co nie jest łatwe. Często zmieniające się regulacje prawne, roszczeniowi pacjenci, coraz bardziej świadomi swoich praw oraz rosnąca konkurencja na rynku usług medycznych wymagają od Ciebie analizy wielu rozwiązań dla dobra pacjentów i placówki.


Żyjesz pod ciągłą presją szybkiej realizacji wielu zadań i obowiązków i musisz je wypełniać zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.


Jak temu sprostać? Zobacz, co zrobili inni menedżerowie zdrowia…


Janusz Atłachowicz,

wiceprezes Zarządu Głównego STOMOZ, członek zarządu Supra Holding S.A., uczestnik obrad okrągłego stołu w ochronie zdrowia

Polecam portal „Zarządzanie w ochronie zdrowia”(serwiszoz.pl) – korzystając z tych źródeł informacji można mieć pewność, że jest się „na bieżąco”, nie zostaje z tyłu za aktualnymi rozwiązaniami oraz ma się dostęp do doświadczeń praktyków związanych z organizacją i zarządzaniem podmiotami leczniczymi…. Rady praktyków umożliwiają skorzystanie z ich doświadczeń w celu rozwiązania problemów, z którymi ktoś już sobie poradził.

I Ty dołącz do tysiąca zadowolonych menedżerów zdrowia z całej Polski,

którzy na co dzień w swojej pracy korzystają z portalu serwiszoz.pl

Portal serwiszoz.pl to narzędzie skrojone na Twoje potrzeby, znajdziesz w nim:

 • 2000 porad i gotowych rozwiązań doświadczonych konsultantów prawnych, specjalistów i menedżerów,
 • aktualne trendy i sprawdzone metody zarządzania placówkami medycznymi, które w swoich placówkach stosują już uznani menedżerowie ochrony zdrowia,
 • e-zdrowie, nowości technologiczne i rozwiązania IT w medycynie, które sprawdziły się w innych placówkach medycznych,
 • bazę 150 gotowych wzorów dokumentów, formularzy, regulaminów,
 • alert prawny, blogi ekspertów, kalendarium wydarzeń branżowych.

Nasi Użytkownicy cenią portal SerwisZOZ.pl za:

BONUSY dla stałych Czytelników:

 • BEZPŁATNE konsultacje e-mail z ekspertami – wyślij pytanie na adres serwiszoz.pl a otrzymasz darmową poradę przygotowaną przez naszego eksperta
 • BEZPŁATNY udział w konferencjach z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia (11 regionalnych spotkań rocznie)
 • PREZENTY po opłaceniu faktury prenumeraty w terminie – zestaw 3 płyt CD „RODO w podmiotach leczniczych i gabinetach - dokumentacja”, „Komunikacja z pacjentem, budowanie wizerunku placówki, strategie marketingowe i public relations – checklisty”, „Dokumentacja medyczna, e-dokumentacja i kontrole NFZ – checklisty, wzory dokumentów i instrukcje” oraz podkładkę pod mysz z praktyczną instrukcją, jak chronić dane osobowe na komputerze.
 • Zamów testowy dostęp do portalu www.serwiszoz.pl, korzystając z formularza zamówienia, i zapewnij sobie komfort pracy.
 • Po złożeniu zamówienia otrzymasz bezpłatnie login i hasło, dzięki którym zyskasz na 14 dni pełny dostęp do portalu www.serwiszoz.pl.
 • Przez 14 dni samodzielnie – i surowo! – oceń, czy nasz portal przyda Ci się w Twojej pracy. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament. Po okresie promocyjnym regularna opłata za dostęp do portalu w ramach abonamentu półrocznego wyniesie 39,90 zł netto (49,08 zł brutto) miesięcznie; faktura VAT jest wystawiana co 6 miesięcy i obejmuje koszty łączne abonamentu półrocznego. Abonament jest odnawialny automatycznie. Dodatkowo po opłaceniu pierwszej faktury półrocznej otrzymasz od nas w prezencie zestaw 3 płyt CD oraz podkładkę pod mysz!
 • Jeśli okaże się, że portal po prostu Ci się nie spodoba – a przecież może się to zdarzyć – poinformuj nas, że nie chcesz dłużej z niego korzystać – wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz krótkiego e-maila lub po prostu wyślesz faks. Bez dodatkowych pytań przyjmiemy Twoją rezygnację: Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, faks 22 617 60 10, e-mail na adres: cok@wip.pl. Rezygnacja z abonamentu płatnego jest możliwa przed końcem okresu rozliczeniowego.