Dedykowane szkolenia/warsztaty dla kadry zarządzającej w ochronie zdrowia

rozwiązania dla placówek medycznych – przykłady konkretnych zastosowań – jednoznaczne interpretacje przepisów

Centrum Rozwoju Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia

Patronat merytoryczny

Dobry menedżer ochrony zdrowia musi mieć w jednym palcu wiedzę z zarządzania w ochronie zdrowia, finansów i ekonomii oraz prawa medycznego. Raz zdobyta wiedza to za mało, by sprostać rynkowym wymaganiom, zwłaszcza wobec tak licznej konkurencji jaką posiadają placówki medyczne. Systematyczne uzupełnianie wiedzy, to konieczność. Właśnie dlatego powstało Centrum Szkoleniowe Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia, które specjalizuje się w organizacji szkoleń przygotowanych specjalnie kadry zarządzającej w ochronie zdrowia, uwzględniające potrzeby tej grupy i spełniając ich oczekiwania.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

  • Dostaniesz zaproszenie na szkolenie, którego potrzebujesz – przygotowanego konkretnie dla Twojej branży. Wartościowego merytorycznie, z wieloma praktycznymi przykładami. W czasie naszych szkoleń dostaniesz odpowiedzi na pytania, na które trudno było Ci znaleźć satysfakcjonującą odpowiedź.
  • Każde prowadzone przez nas szkolenie ma formę warsztatową. Bo tylko ta forma pozwala na atrakcyjny dla uczestników a jednocześnie wygodny i efektywny sposób przekazywania najbardziej skomplikowanych zagadnień. 
  • To, co szczególnie doceniają uczestnicy naszych szkoleń to doskonały kontakt z prowadzącymi, którzy ze swobodą i w bardzo przystępnej formie wyjaśniają cazusy i niejasne prawnicze zapisy. Każdy prowadzący to praktyk, z dużym doświadczeniem, posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe. 
  • Wszystkie organizowane przez nas szkolenia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, dobrze usytuowane, z dobrym dojazdem – również komunikacją miejską. 
  • Zorganizujemy szkolenie zamknięte na wybrany przez Ciebie temat, zgodnie z Twoimi preferencjami dotyczącymi miejsca, warunków i ceny. Podaj nam tylko tematykę szkolenia, w którym chciałbyś uczestniczyć a przygotujemy wszystko według Twoich wytycznych. Jeśli tylko chcesz, możemy zorganizować nawet szkolenie wyjazdowe jedno- lub dwudniowe. 

Interesują Cię szkolenia z ochrony zdrowia?

Zostaw nam swój e-mail, a będziemy Cię informować na bieżąco.

Informacje i zapisy:

Akademia Wiedza i Praktyka

ul. Łotewska 9a, 

03-918 Warszawa, 

Telefon: 22 429 41 62, 

Tel. komórkowy: 660 40 41 62, 

E-mail: szkolenia@wip.pl