OFERTA LIMITOWANA!

Sprawne i zgodnie z prawem zarządzanie transportem

  • Gotowe wzory dokumentów
  • Dyżur telefoniczny eksperta
  • Nowości prawne i branżowe
  • Pytanie do eksperta – szybka odpowiedź

Skorzystaj z oferty promocyjnej!
Dostęp na 14 dni za 9,99 zł
do pełnych zasobów serwisu

odpowiada za przewóz towarów?

Jesteś osobą która:

zatrudnia kierowców lub nimi zarządza?

miewa wątpliwości związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców?

Piszemy o regulacjach w transporcie drogowym dla profesjonalistów. Na Transport-expert.pl znajdziesz aktualności z branży, wzory dokumentów transportowych, informacje o zmianach w czasie pracy kierowców, czy najnowsze wytyczne ITD i PIP oraz zagranicznych służb celnych.

Tylko teraz za 9,99 zł otrzymasz dostęp do Transport-expert.pl aż na 14 dni. Jedyna taka oferta!

Uzyskasz pomoc eksperta w Twojej konkretnej sprawie

Sprawdzeni eksperci - praktycy z wieloletnim doświadczeniem zajmą się Twoim problemem, udzielając Ci indywidualnej porady. Jako użytkownik Transport-expert.pl będziesz mógł zadać ekspertowi dowolną ilość pytań bez dodatkowych opłat! Każdy z użytkowników może skorzystać z tego prawa. Gwarantujemy Ci, że ekspert z danej dziedziny udzieli Ci osobistej konsultacji, w czasie krótszym niż w jakimkolwiek innym serwisie internetowym.

Błyskawicznie dotrzesz do szukanej informacji - w każdej chwili, gdy tego potrzebujesz

Przestaniesz tracić czas i pieniądze na zadawanie pytań kancelarii. Nie będziesz musiał wertować dziesiątek opracowań, do informacji dotrzesz za pomocą kilku „kliknięć” w klawiaturę. Serwis umożliwia wyszukiwanie treści na wiele sposobów. Możesz więc skorzystać z klasycznej wyszukiwarki albo odnaleźć informację przeglądając działy tematyczne. Gdziekolwiek się znajdziesz i o jakiejkolwiek porze, możesz połączyć się z Transport-expert.pl i uzyskać potrzebną informację.


Zyskasz wygodę pracy, o jakiej dotąd można było tylko pomarzyć.

Będziesz na bieżąco z przepisami i wytycznymi PIP I ITD

Dzięki elektronicznej formie Transport-expert.pl jest zawsze aktualny. Każda zmiana prawa jest natychmiast nanoszona. Dodatkowo o zmianach w prawie informuje stale aktualizowana zakładka Aktualności oraz bezpłatny serwis e-mail i Alert Prawny.


Teraz już nic nie umknie Twojej uwadze!

Wszystkie niezbędne narzędzia do rozliczania czasu pracy kierowców w jednym miejscu

Bo po co mnożyć wydatki na prasę, literaturę, komentarze, zbiory aktów prawnych i formularzy, skoro możesz mieć wszystkie informacje i narzędzia pracy w jednym miejscu! Żadna z publikacji dla przewoźników, właścicieli firm transportowych i zarządzających transportem na potrzeby własne nie zawiera tak kompleksowego zakresu tematycznego.

Ze strony serwisu pobierzesz potrzebne Ci wzory dokumentów

Jeśli będziesz potrzebować wzoru dokumentu, formularza - po prostu - pobierzesz go z Transport-expert.pl. Oczywiście, bez żadnych dodatkowych opłat.

Przeczytaj 5 powodów dla których warto korzystać z naszych zasobów:

Zamawiam Transport-expert.pl

– 14 dni za 9,99 zł

Tylko teraz: 14-dniowy dostęp do Transport-expert.pl za 9,99 zł!

Wystarczy, że wypełnisz formularz.

Sprawdź, co jeszcze zyskasz:

Prezent! Zamów testowy dostęp a otrzymasz BEZPŁATNIE e-ksiażkę „Warunki wykonywania transportu. Odpowiedzialność za przewóz towarów i osób. Wydanie 2

Oferta limitowana – 14 dniowy test Transport-expert.pl za 9,99 zł

  1. Zamów pełny dostęp do serwisu, korzystając z załączonego formularza zamówienia.
  2. Po złożeniu zamówienia otrzymasz login i hasło, dzięki którym zyskasz na 14 dni dostęp do serwisu za jedyne 9,99 zł netto (12,29 zł brutto). Jednocześnie wyślemy Ci pocztą fakturę VAT na tę kwotę.
  3. Przed upływem 14 dni zdecyduj, czy nadal chcesz korzystać z zasobów portalu. Jeśli tak – nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne miesiące. Po okresie promocyjnym regularna opłata za miesięczny dostęp do portalu wyniesie 49,99 zł netto (61,49 zł brutto); faktura VAT będzie wysyłana raz na kwartał w łącznej kwocie 149,97 zł (184,46 zł).
  4. Z końcem danego okresu rozliczeniowego można zrezygnować z dalszej prenumeraty. Wystarczy poinformować o tym nasze Centrum Obsługi Klienta: telefonicznie (22 518 29 29), faksem (22 617 60 10) lub poprzez e-mail (cok@wip.pl). Płatność faktury 14 dni.
Logo Portalzppl