Nowość na rynku wydawniczym

Sprawdzone porady z praktyki doradców podatkowych, którzy na co dzień doradzają przedsiębiorcom, jak stosować niejasne przepisy podatkowe, aby nie narazić się na kary i stratę majątku. Zamów bezpłatny egzemplarz na próbę »

W podziękowaniu za zamówienie bezpłatnego egzemplarza testowego otrzymasz w prezencie Informator Podatkowy 2018 oraz kalendarz

Nie narażaj swojej firmy na kary i utratę płynności finansowej

Przepisy podatkowe zmieniają się tak szybko, że nie sposób za nimi nadążyć. Do tego przedsiębiorcy mają problem z ich interpretacją – przepisy są niejasne, nowelizacje niespójne, a stanowiska organów podatkowych i sądów wzajemnie się wykluczają. To wszystko sprawia, że łatwo możesz popełnić nawet drobny błąd, a jego skutki mogą być nieodwracalne.

Nie jedna firma upadła tylko dlatego, że przedsiębiorca nie wiedział o zmianach, bądź też niewłaściwie zinterpretował przepisy.

Przedsiębiorca chcąc się skupić na prowadzeniu biznesu staje przed koniecznością zatrudnienia doradcy podatkowego, bądź korzystania z usług firm doradczych. Tego rodzaju usługi są drogie, z kolei popełnienie błędu może kosztować przedsiębiorcę jeszcze więcej. Przyznaj więc, że powinieneś sięgnąć po takie rozwiązanie, które zapewni Ci stałą, fachową pomoc i jednocześnie nie zrujnuje finansowo.

Przepis na sukces w 3 krokach

  • Krok 1 – wiesz wszystko o zmianach i właściwie interpretujesz przepisy
  • Krok 2 – w każdej chwili możesz poprosić o pomoc najlepszych ekspertów
  • Krok 3 – ponosisz tylko takie koszty, na jakie Cię stać

Zapewnij sobie komfort prowadzenia biznesu!

OTRZYMUJESZ ROZWIĄZANIA RZECZYWISTYCH PROBLEMÓW PRZEDSIĘBIORCÓW

Starannie wyselekcjonowane porady z praktyki najlepszych doradców podatkowych wyjaśniające problemy, z którymi najczęściej borykają się przedsiębiorcy.


MASZ STAŁY DOSTĘP DO USŁUGI DORADZTWA PODATKOWEGO

Możliwość uzyskania indywidualnych porad doświadczonych doradców, którzy na co dzień doradzają wielu znanym firmom na rynku udzielane drogą e-mailową.


JESTEŚ NA BIEŻĄCO ZE ZMIANAMI W PRZEPISACH I WIESZ O ICH SKUTKACH

Najważniejsze informacje o zmianach w przepisach i konsekwencjach tych zmian, które bezpośrednio wpływają na Twoją działalność, przesyłane bezpośrednio na skrzynkę e-mailową w formie elettera.


POROZMAWIAJ OSOBIŚCIE Z NASZYM DORADCĄ PODATKOWYM

W każdą środę możesz zadzwonić pod numer wskazany w publikacji, a nasi doradcy podatkowi udzielą Ci fachowych porad, szczegółowych wskazówek i wyjaśnień.

SIĘGNIJ PO PORADY NAJLEPSZYCH DORADCÓW PODATKOWYCH

  • Zyskaj czas na rozwój firmy zamiast tracić go na przeglądanie dziesiątek stron internetowych w poszukiwaniu informacji.
  • Przeznacz rezerwy finansowe na pozyskanie nowych klientów zamiast wydawać kilka czy kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie na obsługę firm doradczych.
  • Miej pewność, że na każdym kroku postępujesz zgodnie z przepisami i uniknij dotkliwych kar finansowych.
  • Pozbądź się stresu związanego z kontrolą podatkową oraz ZUS.
  • Poznaj rozwiązania problemów, z jakimi borykają się Twoi konkurenci, zanim staną się one Twoimi problemami.

ODDAJEMY NASZYCH DORADCÓW DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

Zamów bezpłatny egzemplarz na próbę

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i na spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Masz na decyzję 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz niczego odsyłać


Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl


Jeśli chcesz, aby nasz produkt był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Twój Doradca Podatkowy"

Oferta:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – za miesiąc otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za prenumeratę 6 wydań zwykłych i 2 specjalnych w cenie 29,90 zł netto za numer (31,40 zł brutto). Łączna kwota na fakturze za prenumeratę 6-miesięczną, wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 298,60 zł netto (313,53 zł brutto).


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty lub przejść na dłuższy okres prenumeraty z korzystnym rabatem (roczny), skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl