Profesjonalna publikacja dla księgowych i specjalistów ds. ZUS

Ubezpieczenia społeczne w praktyce

  • wiedzieć, jakie zmiany w przepisach ubezpieczeniowych wchodzą w życie i kiedy to następuje, jakie ma to znaczenie dla firmy i jakie są tego konsekwencje,
  • umieć stosować w praktyce nawet niejednoznaczne i wywołujące kontrowersje przepisy
  • z marszu poprawiać dokumenty, które otrzymasz od ZUS do korekty, lub takie, które budziły wątpliwości,
  • skutecznie zmniejszać liczbę dokonywanych korekt, a w przyszłości zupełnie je wyeliminować,
  • pracować efektywniej i bardziej komfortowo niż dotychczas, z poczuciem pewności, że nie popełniasz błędów.

Już dziś zamów publikację „Ubezpieczenia społeczne w praktyce” za jedyne 29,90 zł netto (31,40 zł brutto)

z poradami niezbędnymi dla każdej księgowej rozliczającej świadczenia rodzicielskie oraz składki do ZUS.

Publikacja "Ubezpieczenia społeczne w praktyce", zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, praktycznie omówione zagadnienia, przykłady rozliczeń krok po kroku, wskaźniki i inne niezbędne w pracy informacje.

3 razy w tygodniu otrzymasz do skrzynki e-mailowej serwis Przegląd ZUS i Płace z praktycznym omówieniem najnowszych zmian w prawie i rozwiązaniami trudnych przypadków praktyki zawodowej.

TAK, proszę mi przysłać 1 egzemplarz publikacji " Ubezpieczenia społeczne w praktyce” w cenie 31,40 zł brutto (29,90 zł netto + 5% VAT) plus koszty pakowania i wysyłki 10,40 zł brutto (9,90 zł netto + 5% VAT).

NIE
PRZEGAP
OKAZJI!

Wraz z publikacją otrzymam BROSZURĘ „Dlaczego ZUS nakazuje oskładkować niektóre przychody z rozporządzenia składkowego?”.

Każdy kolejny numer otrzymam za jedyne 49,90 zł netto (52,40 zł brutto), koszty pakowania i wysyłki 3 numerów to 29,70 zł netto (31,19 zł brutto). Płatność dokonywana obejmuje 3 kolejne wydania publikacji oraz koszt wysyłki. Faktura będzie wystawiana co 3 wydania zwykłe publikacji. Publikacja zostanie wysłana pocztą. Prenumerata obejmuje 3 numery publikacji + koszty pakowania i wysyłki.

Z prenumeraty możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywała od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Dodatkowo po opłaceniu w terminie pierwszej faktury prenumeraty otrzymasz książkę „Składki 2019. Zmiany, dokumentacja, rozliczenia z ZUS

NIE
PRZEGAP
OKAZJI!

Zdecyduj o prenumeracie w ciągu 14 dni!

Zamów na próbę!

Obierz bezpłatny ebook w prezencie!

Nie przegap okazji!