Potrzebujesz wiedzy aktualnej, skondensowanej i praktycznej?Nie zawsze masz czas, by godzinami analizować dziesiątki stron ustaw i rozporządzeń... i chętnie skorzystałbyś z pomocy innych specjalistów, by rozwiązać Twój konkretny problem...


Mamy rozwiązanie


Proponujemy Ci wiedzę przetworzoną – czasopismo "Wynagrodzenia w Twojej firmie". Sprawdzone i docenione przez wielu specjalistów ds. płac - gotowe instrukcje postępowania w danych sytuacjach wraz z wzorami dokumentów.

Najnowszy numer za darmo, na próbę!
Kliknij, aby go otrzymać »

Nie przegap okazji - zamów i przetestuj dwutygodnik ,,Wynagrodzenia w Twojej firmie”, a otrzymasz bezpłatnie plakat ,, Umowy cywilnoprawne - oskładkowanie i cechy charakterystyczne ".

NASI CZYTELNICY O "WYNAGRODZENIACH W TWOJEJ FIRMIE"


W mojej ocenie „Wynagrodzenia w Twojej Firmie” to bardzo dobre czasopismo, skierowane do osób o różnym poziomie wiedzy. Trudne problemy są wyjaśnione jasno i klarownie, a przywołane przykłady pochodzą z praktyki, przez co łatwo je dopasować do własnych doświadczeń. kierownik Działu Kadr i Płac z Warszawy


Jestem stałą czytelniczką „Wynagrodzeń w Twojej firmie” i dzięki tej publikacji jestem na bieżąco w sprawach dotyczących kadr i płac. Jeśli mam wątpliwości, przesyłam pytanie do redakcji i szybko otrzymuję konkretną i fachową odpowiedź, która daje mi pewność, że robię to zgodnie z przepisami prawa pracy. Polecam poradnik „Wynagrodzenia w Twojej firmie” wszystkim, którzy są specjalistami ds. płac. Zagadnienia poruszane w publikacji są bowiem jasno i zrozumiale napisane nawet dla początkujących specjalistów.

specjalista ds. płac

Masz jakieś drobne - lub całkiem poważne - wątpliwości związane z rozliczaniem płac?

Nie przegap okazji - zamów i przetestuj czasopismo "Wynagrodzenia w Twojej firmie" a otrzymasz bezpłatnie plakat "Umowy cywilnoprawne -oskładkowanie i cechy charakterystyczne".

  • Z ,,Wynagrodzeń w Twojej firmie” dowiesz się jak uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności (lub nawet kar), które mogą wynikać z błędnie zinterpretowanych i źle zastosowanych przepisów.
  • Wyeliminujesz zbędne – choćby najmniejsze – ryzyko i stres związane z podejmowaniem decyzji dotyczących rozliczaniem płac,
  • Będziesz wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli, tworząc konkretny przepis, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,
Zamów »

Dodatkowo otrzymasz:

Newsletter

"Przegląd ZUS i płac"

Dostęp do

materiałów niezbędnych w Twojej pracy

Poradnictwo

eksperckie

wynagrodzeniawfirmie.wip.pl

Każdy czytelnik, który po okresie testowym zdecyduje się na prenumeratę, otrzyma w prezencie:

  • Z pierwszą fakturą książkę „Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków 2017. Zmiany przepisów od 1 lipca 2017
  • Z drugą fakturą książkę ,,Czas pracy 2018

Pierwszy numer do testu otrzymasz na okres 14 dni BEZPŁATNIE I BEZZWROTNIE

Za każdy kolejny numer cena wyniesie 19,90 zł netto (20,90 zł brutto).

Faktura będzie wystawiana na 12 numerów zwykłych dwutygodnika i 4 numery specjalne. Koszt dostawy wszystkich numerów to 118,80 zł netto (124,74 zł brutto).