Rozdajemy testowe numery z płytą CD! Skorzystaj już dziś!

UWAGA!

UWAGA
tylko do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego magazynu „Zarządzanie placówką medyczną

z płytą CD dla Czytelników naszych e-maili!
Do wysyłamy TESTOWE egzemplarze naszego magazynu.

TAK, chcę otrzymać testowy egzemplarz najnowszego numeru „Zarządzanie Placówką Medyczną”.

Rozumiem,
że również za darmo otrzymam prezent: płytę CD „Zarządzanie jakością w działalności leczniczej. Niezbędne wzory dokumentów”.


Wiem, że koszt pakowania i wysyłki testowego egzemplarza „Zarządzanie Placówką Medyczną ” i płyty CD poniesie wydawnictwo.

Rozumiem,
że jeśli będę chciał otrzymywać kolejne, płatne już numery magazynu, to nie muszę nigdzie tego zgłaszać - zostaną przesłane automatycznie.

Oferta po zakończeniu bezpłatnego testu:

Cena każdego wydania w prenumeracie to 49,60 zł netto (52,08 zł brutto).

Faktura będzie obejmowała 9 wydań płatnych (7 wydań podstawowych i 2 wydania specjalne) oraz koszty pakowania i wysyłki w łącznej kwocie 69,30 zł netto (72,77 zł brutto).

Kolejne faktury otrzymujesz automatycznie, jeśli nie powiadomisz Wydawnictwa o rezygnacji z prenumeraty w ciągu 14 dni od otrzymania pierwszego, testowego numeru.

Z prenumeraty można zrezygnować wraz z końcem danego okresu rozliczeniowego.

Wypełnij teraz poniższy formularz i naciśnij przycisk „Zamawiam”, a w ciągu ok. 7 dni otrzymasz pocztą magazyn „Zarządzanie Placówką Medyczną” wraz z PREZENTEM płytą CD „Zarządzanie jakością w działalności leczniczej. Niezbędne wzory dokumentów”.

Korzystaj ze wszystkich możliwości jako prenumerator!

Bezpłatny dostęp do archiwum online zpm.wip.pl - znajdziesz tam e-booki, porady ekspertów, wzory dokumentów oraz archiwum numerów;

Serwis e-mailowy – dwa razy w tygodniu otrzymasz e-mail z najnowszymi informacjami i zmianami z zakresu prawa medycznego i zarządzania placówką medyczną;

Bezpłatny udział w konferencjach regionalnych i ogólnopolskich w ramach „Forum Menadżerów Służby Zdrowia 2017", szczegóły na zpm.wip.pl w Akadmeia Menedżera;

Pytanie do eksperta (e-mailowo na adres zpm@wip.pl), zawsze w razie wątpliwości możesz zadać pytanie redakcji emailem. Odpowiedzi udzielamy po konsultacji z ekspertem na łamach magazynu;

Po opłaceniu faktur za prenumeratę otrzymasz PREZENTY:


książkę „Ochrona danych medycznych i osobowych pacjentów”


płytę CD „Dane osobowe w ochronie zdrowia - wskazówki i wzory”

Wiem, że jeśli po otrzymaniu testowego egzemplarza zechcę zrezygnować z kolejnych - płatnych - numerów magazynu, muszę poinformować o tym wydawnictwo w ciągu 14 dni od jego otrzymania.

Później mogę przerwać prenumeratę z końcem okresu rozliczeniowego - wystarczy wysłać rezygnację e-mailem (na adres cok@wip.pl) lub faksem (pod nr: 22 617 60 10) lub pocztą (pod adresem: ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek) albo zadzwonić pod nr: 22 518 29 29.

Czytelnicy o nas


PIOTR MIADZIOŁKO, dyrektor SPZOZ w Gostyniu, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Szpitali Powiatowych, wiceprzewodniczący Rady Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych, członek Rady Naczelnej Polskiej Federacji Szpitali:


Kiedy mówimy, że nasza wiedza jest wystarczająca, nawet nie przychodzi nam na myśl, jak bardzo się mylimy. Musimy wiedzieć, że człowiek uczy się całe życie. Gdy po raz pierwszy przeczytałem „Zarządzanie Placówką Medyczną”, napotkałem w nim wiele cennych wskazówek, które niejednokrotnie wykorzystałem podczas swojej pracy, które okazały się bardzo przydatne i pomocne. Z ogromną chęcią czytam każde wydanie magazynu. Znajduję z nim wiele aktualności z rynku usług medycznych, porad prawnych, interpretacji przepisów, rozporządzeń, zarządzeń, wskazówek i rad osób z branży, które rozwiązywały już wiele istotnych problemów w różny sposób. Wszystkim menedżerom podmiotów leczniczych szczerze polecam czasopismo „Zarządzanie Placówką Medyczną”. Jego lektura pomoże uzyskać wiele przydatnych informacji i nieustannie pogłębiać swoją wiedzę.


GRETA KANOWNIK, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, kierownik Działu Administracji Medycznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku: 


Magazyn ,,Zarządzanie placówką medyczną’’ przekazuje istotne, wiarygodne i aktualne informacje wykorzystywane przede wszystkim przez kadrę zarządzającą podmiotami leczniczymi. Dodatkowo jest interesującym źródłem wiadomości popartym wiedzą praktyków, a także inspiracją do pogłębiania wiedzy. Jest nieodzowną pomocą w niełatwej pracy menedżera, czyli zarządzaniu placówką. 


Każda dawka specjalistycznej wiedzy jest obecnie na wagę złota. Ważne jest zatem, aby wiedza z danej dziedziny trafiała do kręgu zainteresowanych osób, które będą wiedziały, co zrobić z określonymi informacjami i jak je wykorzystać w praktyce. 


Niezwykle pomocny jest tutaj magazyn „Zarządzanie placówką medyczną”, a przyszłość tego typu publikacji rysuje się bardzo dobrze. Coraz więcej osób poszukuje wiedzy tu i teraz, bez zbędnego marnowania czasu. W przypadku takich czasopism specjalistyczna wiedza jest aktualna w danym czasie, wzbogacana dodatkowo o fachowe opinie najlepszych ekspertów w danej branży.