ZESZYTY UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH!

Newsletter dla osób prowadzących rozliczenia z ZUS


Poświęć 20 minut na przeczytanie każdego wydania a pozbędziesz się wszystkich wątpliwości dotyczących rozliczeń z ZUS i zyskasz pewność, że nie popełniasz błędów!

Jak radzisz sobie, gdy nie jesteś w 100 % pewien interpretacji przepisu, który właśnie się zmienił? - nie ma jeszcze oficjalnej wykładni z ZUS, a musisz ten przepis zastosować. Ile czasu zajmuje Ci zwykle dotarcie do informacji, które rozwiałyby Twoje wątpliwości?


Wystarczy 20 minut na przeczytanie każdego wydania, a te wątpliwości znikną.


Teraz możesz mieć dostęp nie tylko do ważnych dla Ciebie informacji, ale i do podpowiedzi, jak te informacje wykorzystać. Będziesz na bieżąco, mimo częstych zmian przepisów, i będziesz wiedzieć, jak te przepisy interpretować.


Nic Cię nie zaskoczy, jeśli będziesz regularnie czytać publikację „Zeszyty Ubezpieczeń Społecznych”.


W każdym numerze na 12 stronach znajdziesz nowości, zmiany w prawie, porady, jak te zmiany stosować w praktyce oraz opisy skomplikowanych, najbardziej problematycznych przypadków - bez zbędnych dywagacji prawniczych. Otrzymasz krótkie, jasne i konkretne podpowiedzi, jak postępować w określonych sytuacjach. Oszczędzisz swój czas i ustrzeżesz się błędów.

Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że Zeszyty Ubezpieczeń Społecznych spełniają Twoje oczekiwania, nic nie będziesz musiała robić. Otrzymasz kolejny, płatny numer magazynu.


Cena jednego wydania „Zeszytów ubezpieczeń społecznych” wynosi: 39,90 zł netto (41,90 zł brutto) plus 105 zł netto (110,25 zł brutto) kosztów pakowania i wysyłki.


Jeżeli jednak uznasz, że fachowe interpretacje i porady ekspertów zawarte w magazynie nie są przydatne i nie chcesz otrzymywać płatnych numerów, w ciągu 14 dni od otrzymania próbnego numeru magazynu powiadom o swojej rezygnacji z dalszej prenumeraty Centrum Obsługi Klienta: e-mailem (cok@wip.pl), faksem (22 617 60 10) lub telefonicznie: (22 518 29 29). Nie otrzymasz wówczas płatnych egzemplarzy i nie będziesz miała wobec wydawnictwa żadnych zobowiązań.


W ciągu roku ukazuje się 14 numerów + numery specjalne ukazujące się co 3 wydania i są poświęcone jednemu problematycznemu zagadnieniu. Faktura, która jest wysyłana co 14 wydań, obejmuje 14 numerów zwykłych, 5 numerów specjalnych oraz koszty pakowania i wysyłki.


Z prenumeraty możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Rezygnacja będzie obowiązywać od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Zaraz po złożeniu zamówienia testowego numeru, otrzymasz w prezencie ebook „ZUS kontroluje zasadność zawierania umów cywilnoprawnych”.

Dodatkowo z pierwszym płatnym numerem prenumeraty otrzymasz dodatki:

- książkę „Czas pracy 2016. Przepisy z praktycznym komentarzem” oraz kalendarz kadrowo-płacowy 2016 na biurko.

Po opłaceniu pierwszej faktury prenumeraty TABLET

Gwarancja 100% bezpieczeństwa

Wiem, że decydując się na prenumerowanie „Zeszytów Ubezpieczeń Społecznych” niczym nie ryzykuję. Numer zapoznawczy publikacji mogę zatrzymać bez względu na to, jaką podejmę decyzję.


Proszę o przesłanie mi numeru „Zeszytów Ubezpieczeń Społecznych” do testu na 14 dni.