VAT dla profesjonalistów

prawdziwe problemy – najlepsze rozwiązania

...inne spojrzenie na problemy z rozliczaniem VAT

„Doradca VAT” to publikacja, dzięki której zyskasz pewność prowadzonych rozliczeń VAT. Znajdziesz w niej sprawdzone rozwiązania nietypowych przypadków, nad którymi nawet najbardziej doświadczeni eksperci z Ministerstwa Finansów muszą się zastanowić.

Masz doświadczenie - masz wymagania!

Przekonaj się sam »

Magazyn „Doradca VAT ” to publikacja dla najbardziej wymagających księgowych. Doświadczony księgowy ma duże wymagania, jeśli chodzi o publikacje fachowe, dlatego skupiamy wokół siebie grono najlepszych i doświadczonych ekspertów.


Doskonale wiesz, że VAT to najtrudniejszy podatek. Każda zmiana pociąga za sobą wiele problemów. Nasi eksperci interpretują je dla Ciebie, wyjaśniają najbardziej skomplikowane problemy, omawiają na przykładach, wskazują stanowiska sądów i organów podatkowych, a także doradzają, jak je stosować w praktyce.


Nie trać czasu na czytanie przepisów, skorzystaj z gotowych wskazówek i praktycznych przykładów. Pamiętaj, że prawdziwe problemy często pojawiają się dopiero po kilku miesiącach od wejścia w życie nowych przepisów.

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ I PRZEKONAJ SIĘ SAM »

Badania rynku księgowych wykazały, że najwięcej problemów z VAT pojawia się przy omawianiu następujących zagadnień:

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ I PRZEKONAJ SIĘ SAM »
 • Ustalanie obowiązku podatkowego
 • Obrót zagraniczny
 • Bezbłędna dokumentacja
 • Odliczanie VAT
 • Stosowanie właściwych stawek VAT
 • Określanie podstawy opodatkowania
 • Procedury szczególne w VAT

Szczególnie istotne są konsekwencje zmian w przepisach, najnowsze orzecznictwo, interpretacje oraz zagadnienia dotyczące VAT w konkretnej branży.


To wszystko znajdziesz w magazynie „Doradca VAT”.

Uważaj na pułapki w VAT, które zwiększają ryzyko popełnienia błędu w 2019 roku

Pamiętaj, prawdziwe problemy pojawiają się po kilku miesiącach od wejścia w życie znowelizowanych przepisów. Już szykują się kolejne zmiany w VAT, a każdą z nich omawiamy – krok po kroku – na łamach publikacji „Doradca VAT”.

ZAMÓW BEZPŁATNY EGZEMPLARZ I PRZEKONAJ SIĘ SAM »

Zwróć uwagę na nowe działy tematyczne:

• VAT w branżach

• VAT w finansach publicznych

BEZPŁATNE USŁUGI DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW


Zamawiając BEZPŁATNY egzemplarz publikacji do testu, może sprawdzić również nasze usługi dodatkowe. Magazyn otrzymujesz pocztą co 3-4 tygodnie, natomiast z usług dodatkowych możesz korzystać CODZIENNIE.

 • Eletter o zmianach w przepisach podatkowych (nie tylko VAT)
 • E-wydania na stronie internetowej
 • Ebooki dla Czytelników
 • Konsultacje e-mailowe z ekspertami
 • Materiały „na życzenie” – możesz zamówić opracowanie wybranego zagadnienia z zakresu VAT
 • Wskaźniki, wzory

To bezpieczna oferta, która nie kryje w sobie żadnych pułapek. Otrzymujesz zapoznawczy numer, wykorzystujesz zawarte w nim porady ekspertów i na spokojnie decydujesz, czy chcesz otrzymywać kolejne, już płatne numery. Masz na decyzję 14 dni. Zamówiony, zapoznawczy numer jest Twój, niezależnie od dalszych decyzji. Nie musisz niczego odsyłać.

 • Jeśli w ciągu 14 dni uznasz, że magazyn pomaga Ci w codziennej pracy, nic nie musisz robić. Zadbamy, by kolejne płatne numery dotarły do Ciebie na czas. Jeśli nie – po prostu poinformuj nas przez telefon, faks czy e-mail o rezygnacji z dalszej prenumeraty. Bez żadnych pytań, natychmiast ją anulujemy.
 • Przez cały okres prenumeraty możesz bezpłatnie korzystać z konsultacji z naszymi ekspertami – adresy e-mailowe znajdują się w publikacji.
 • Nasi Czytelnicy mają również stały dostęp do informacji znajdujących się na stronie internetowej, dodatkowych wzorów, narzędzi, e-booków oraz e-wydań.

Możesz bezpłatnie testować nasz produkt przez 14 dni.

Jeśli chcesz zrezygnować z dalszej, już płatnej, prenumeraty, poinformuj o tym w ciągu tych 14 dni nasze Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl

Jeśli chcesz, aby nasz magazyn był dalej do Ciebie przysyłany, nie musisz nas o tym informować.

Zamawiam:

Tak, zamawiam pierwszy bezpłatny egzemplarz publikacji „Doradca VAT”.


Otrzymuję:

Pierwszy, bezpłatny numer czasopisma „Doradca VAT” i mam 14 dni na podjęcie decyzji o prenumeracie kwartalnej.


Dalsze kroki:

Jeśli pismo mnie zainteresuje (nie muszę wtedy nic robić) – wkrótce otrzymuję kolejny numer, wraz z fakturą za 3 wydania zwykłe + 1 specjalne. Standardowa cena za egzemplarz wynosi 59,90 zł netto (62,90 zł brutto), jednak korzystasz z oferty specjalnej i dodatkowo otrzymujesz bezpłatnie dwie książki. Faktura uwzględnia również łączne koszty pakowania i wysyłki 29,70 zł netto (31,19 zł brutto).


Jeśli zechcę zrezygnować z dalszej prenumeraty kwartalnej lub przejść na dłuższy okres prenumeraty (półroczny bądź roczny) za to z korzystnym rabatem, skontaktuję się z Centrum Obsługi Klienta – tel. 22 518 29 29, e-mail: cok@wip.pl